629 osób online

Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ

2019.10.11 10:10, Aktualizacja: 2019.10.13 18:50
Z powodu przerwy na mecze narodowych reprezentacji na najbliższy weekend (12-13.10) nie zaplanowano żadnego spotkania PKO Ekstraklasy. Do gry przystąpią za to kluby z CLJ oraz I, II i III ligi, choć i tam niektóre starcia nie dojdą do skutku.
Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ
Fot: pixabay.com

PKO Ekstraklasa - tabela po 11 kolejkach

Tabela po 11 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 11 21 6 3 2 14:9
2. Cracovia 11 20 6 2 3 17:11
3. Lechia Gdańsk 11 19 5 4 2 14:10

4. Wisła Płock 11 19 6 1 4 15:18
5. Lech Poznań 11 18 5 3 3 21:13
6. Śląsk Wrocław 11 18 4 6 1 15:11
7. Piast Gliwice 11 18 5 3 3 12:8
8. Jagiellonia Białystok 11 17 4 5 2 18:12
9. Legia Warszawa 11 17 5 2 4 13:12
10. Zagłębie Lubin 11 15 4 3 4 21:18
11. Górnik Zabrze 11 13 3 4 4 10:11
12. Raków Częstochowa 11 12 4 0 7 13:17
13. Wisła Kraków 11 11 3 2 6 13:15
14. Arka Gdynia 11 9 2 3 6 8:18
15. Korona Kielce 11 8 2 2 7 6:17
16. ŁKS Łódź 11 7 2 1 8 12:22



Fortuna I Liga - 13. kolejka

Piątek (11.10)

Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
Bramki: Szymon Sobczak 63 - Martin Miković 48

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 4:4 (3:2)
Bramki: Thiago 7, Marcin Flis 18, Radosław Kanach 33, Michal Piter-Bućko 54 - Toni Conejo 1, Emil Drozdowicz 45, Mateusz Bartosiak 47, Mateusz Kuzimski 63

Sobota (12.10)

Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3 (0:1)
Bramki: Damian Nowak 73 - Marko Roginić 22, Łukasz Sierpina 50, Ivan Martin 90

GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Marzec 78

Mecze przełożone z powodu powołań zawodników do narodowych reprezentacji:
- GKS 1962 Jastrzębie - Wigry Suwałki
- Odra Opole - Stal Mielec
- Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
- GKS Tychy - Miedź Legnica
- Puszcza Niepołomice - Warta Poznań

Tabela po 13 kolejkach

1. Radomiak Radom 13 26 8 2 3 21:15
2. Warta Poznań 12 24 7 3 2 18:10

3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 24 7 3 3 23:13
4. Stal Mielec 12 22 7 1 4 15:13
5. Stomil Olsztyn 13 21 6 3 4 12:12
6. Olimpia Grudziądz 13 20 6 2 5 21:18

7. Miedź Legnica 12 20 6 2 4 15:11
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 18 5 3 5 18:13
9. GKS 1962 Jastrzębie 12 17 4 5 3 17:16
10. GKS Bełchatów 13 17 5 2 6 15:15
11. GKS Tychy 12 17 5 2 5 25:20
12. Zagłębie Sosnowiec 12 15 4 3 5 16:16
13. Chojniczanka Chojnice 13 15 4 3 6 21:23
14. Sandecja Nowy Sącz 13 15 4 3 6 17:22
15. Puszcza Niepołomice 12 14 4 2 6 8:13
16. Wigry Suwałki 12 12 3 3 6 12:19
17. Chrobry Głogów 12 8 2 2 8 9:23
18. Odra Opole 12 7 1 4 7 7:18



II liga - 13. kolejka

Sobota (12.10)

GKS Katowice - Elana Toruń 2:0 (2:0)
Bramki: Arkadiusz Woźniak 26, Maciej Stefanowicz 32

Resovia - Lech II Poznań 3:2 (0:2)
Bramki: Daniel Świderski 54, Kamil Radulj 63k, Grzegorz Płatek 86k - Filip Szymczak 10, Juliusz Letniowski 25

Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 1:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Majewski 10 - Adam Imiela 65, Eryk Więdłocha 83

Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 3:2 (1:1)
Bramki: Adrian Liberacki 12, Daniel Feruga 55, Piotr Giel 73 - Grzegorz Goncerz 9, Artur Pląskowski 50

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 3:0 (2:0)
Bramki: Mariusz Szuszkiewicz 19, Kamil Wacławczyk 32, Michał Bednarski 54

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 7:3 (4:0)
Bramki: Marcin Robak 7k, 23, Konrad Gutowski 37, 83, Sebastian Zieleniecki 42, Bartosz Brodziński 65sam., Christopher Mandiangu 66 - Adam Mójta 64k, Kamil Walków 72, 76

Niedziela (13.10)

Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 1:1 (1:0)
Bramki: Damian Szuprytowski 43 - Paweł Wojciechowski 88

Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 3:0 (1:0)
Bramki: Hubert Sadowski 31, Wojciech Fadecki 56 (k), Piotr Kurbiel 61

Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków - przełożony na 23.10 z powodu powołań zawodników na mecze reprezentacji

Tabela po 13 kolejkach

1. Resovia 13 27 8 3 2 24:9
2. Widzew Łódź 13 27 8 3 2 25:13

3. GKS Katowice 13 26 8 2 3 22:11
4. Górnik Łęczna 13 25 7 4 2 17:12
5. Olimpia Elbląg 13 22 6 4 3 20:11
6. Bytovia Bytów 13 21 6 3 4 23:20

7. Stal Rzeszów 13 21 6 3 4 22:19
8. Błękitni Stargard 13 21 7 0 6 18:17
9. Znicz Pruszków 12 18 5 3 4 20:18
10. Garbarnia Kraków 12 16 4 4 4 12:13
11. Górnik Polkowice 13 16 4 4 5 17:12
12. Pogoń Siedlce 13 15 4 3 6 17:21
13. Lech II Poznań 13 14 4 2 7 15:22
14. Elana Toruń 13 14 4 2 7 14:19
15. Skra Częstochowa 13 14 4 2 7 10:20
16. Stal Stalowa Wola 13 12 3 3 7 12:23
17. Gryf Wejherowo 13 8 2 2 9 10:22
18. Legionovia Legionowo 13 7 2 1 10 10:26



III liga (gr. I) - 12. kolejka

Sobota (12.10)

Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 1:3 (1:2)
Bramki: Piotr Łysiak 9 - Patryk Gądek 40, Mateusz Furman 42, Mateusz Romachów 89

Unia Skierniewice - Sokół Ostróda 0:6 (0:2)
Bramki: Patryk Kubicki 2, Karol Żwir 6, Bartłomiej Wasiluk 57k, Paweł Tomkiewicz 61, Krzysztof Wicki 64, Oskar Rynkowski 70

RKS Radomsko - Concordia Elbląg 2:1 (0:0)
Bramki: Omar Tall 66, 80 - Adam Duda 90

Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Maćczak 33, Jakub Szarpak 57

KS Wasilków - Olimpia Zambrów 1:2 (0:0)
Bramki: Karol Styś 78 - Kamil Zalewski 71, Marek Wasiluk 90+3

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Rafał Maciejewski 36

Niedziela (13.10)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki0:5 (0:1)
Bramki: Michał Strzałkowski 27, 55, Damian Jaroń 53k, Patryk Szymański 90, 90+2

Broń Radom - Pelikan Łowicz 0:1 (0:0)
Bramka: Maciej Wyszogrodzki 64

Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie - przełożony na 6.11 z powodu powołań zawodników Legii II do narodowych reprezentacji

Tabela po 12 kolejkach

1. Sokół Ostróda 12 29 9 2 1 28:10
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 12 25 7 4 1 23:12
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 23 7 2 3 17:11
4. Znicz Biała Piska 12 22 6 4 2 23:14
5. Legia II Warszawa 10 20 6 2 2 20:13
6. Huragan Morąg 12 19 5 4 3 17:13
7. Pelikan Łowicz 12 17 5 2 5 26:20
8. Olimpia Zambrów 12 16 4 4 4 20:19
9. RKS Radomsko 12 16 5 1 6 18:19
10. Concordia Elbląg 12 16 4 4 4 13:17
11. Unia Skierniewice 12 16 5 1 6 21:29
12. Broń Radom 12 15 4 3 5 15:16
13. Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 12 3 3 5 14:19
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 11 11 2 5 4 16:18
15. Polonia Warszawa 12 11 3 2 7 10:19
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 10 3 1 8 17:24
17. Ursus Warszawa 12 10 2 4 6 10:16

18. KS Wasilków 12 6 2 0 10 8:27


Centralna Liga Juniorów - 10. kolejka

Sobota (12.10)

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)
Bramki: Szymon Jarosz 58 - Junior Radziński 90

Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa 5:1 (4:0)
Bramki: Kacper Głowieńkowski 2, 11, 22, Dominik Stupieńko 32k, Ryszard Jakubiak 69 - Piotr Owczarek 85

Arka Gdynia - UKS SMS Łódź 2:1 (1:1)
Bramki: Piotr Łysiak 9 - Patryk Gądek 40, Mateusz Furman 42, Mateusz Romachów 89

Niedziela (13.10)

Gwarek Zabrze - Cracovia 2:0 (0:0)
Bramki: Mikołaj Hałucha 48, Adrian Gawlik 76

Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1:2 (0:1)
Bramki: Kacper Wydra 80 - Kamil Lukoszek 28, Alan Lubaski 89

Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin 0:4 (0:1)
Bramki: Dawid Hanc 21, 49, Adrian Bukowski 63, Jakub Sangowski 85

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0:2 (0:1)
Bramki: Daniel Szelągowski 18k, Szymon Płocica 90

Lech Poznań - Legia Warszawa - przełożony na 23.10 z powodu powołań zawodników do narodowych reprezentacji

Tabela po 10 kolejkach

1. Zagłębie Lubin 10 22 7 1 2 24:10
2. Górnik Zabrze 10 22 7 1 2 20:11
3. Pogoń Szczecin 10 19 6 1 3 19:15
4. Korona Kielce 10 19 6 1 3 21:15
5. Legia Warszawa 9 17 5 2 2 21:11
6. Arka Gdynia 10 17 5 2 3 16:11
7. Jagiellonia Białystok 10 15 4 3 3 18:12
8. Lech Poznań 9 15 4 3 2 21:13
9. UKS SMS Łódź 10 15 5 0 5 20:23
10. Śląsk Wrocław 10 14 4 2 4 28:24
11. Lechia Gdańsk 10 14 4 2 4 17:22
12. Wisła Kraków 10 10 2 4 4 18:16
13. Escola Varsovia Warszawa 10 8 2 2 6 13:23
14. Gwarek Zabrze 10 7 2 1 7 11:25
15. Cracovia 10 6 1 3 6 8:18
16. Hutnik Kraków 10 3 1 0 9 8:34


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.