592 osób online

Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ

2021.09.03 10:25, Aktualizacja: 2021.09.06 19:02
Trwa przerwa na mecze narodowych reprezentacji. Z tego powodu w najbliższy weekend (4-5.09) nie odbędzie się żaden pojedynek w ramach PKO Ekstraklasy. Na boiska wybiegną za to piłkarze z niższych lig.
Ściąga kibica. Gra I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - tabela po 6 kolejkach

1. Lech Poznań 6 14 4 2 0 11:3
2. Pogoń Szczecin 6 11 3 2 1 9:5
3. Wisła Kraków 6 10 3 1 2 11:7

4. Śląsk Wrocław 6 10 2 4 0 9:6
5. Piast Gliwice 6 10 3 1 2 10:8
6. Lechia Gdańsk 6 9 2 3 1 8:6
7. Radomiak Radom 5 8 2 2 1 6:4
8. Jagiellonia Białystok 6 8 2 2 2 8:7
9. Wisła Płock 6 7 2 1 3 9:7
10. Raków Częstochowa 4 7 2 1 1 6:7
11. Stal Mielec 6 7 2 1 3 6:9
12. Cracovia 6 7 2 1 3 6:10
13. Warta Poznań 6 6 1 3 2 8:7
14. Legia Warszawa 4 6 2 0 2 4:4
15. Górnik Zabrze 5 6 2 0 3 5:7
16. Zagłębie Lubin 5 6 2 0 3 6:11
17. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 2 0 2 3 5:9
18. Górnik Łęczna 6 2 0 2 4 3:13



Fortuna I Liga - 7. kolejka

Piątek (3.09)

Korona Kielce - Miedź Legnica 0:0 (0:0)

Sobota (4.09)

Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa 0:0 (0:0)

Niedziela (5.09)

ŁKS Łódź - Resovia 0:3 (0:2)
Bramki: Aleksander Komor 21, Damian Hilbrycht 41, 58

GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
Bramka: Konrad Gutowski 83

Odra Opole - Widzew Łódź 0:0 (0:0)

Mecze przełożone

Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn
GKS Katowice - Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy - Chrobry Głogów

Tabela po 7 kolejkach

1. Korona Kielce 7 19 6 1 0 10"2
2. Widzew Łódź 7 16 5 1 1 14:6

3. Miedź Legnica 7 15 4 3 0 11:3
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 12 3 3 1 9:6
5. ŁKS Łódź 7 11 3 2 2 11:9
6. Chrobry Głogów 6 10 3 1 2 8:4

7. Arka Gdynia 6 10 3 1 2 9:6
8. Odra Opole 7 10 3 1 3 7:9
9. Resovia 7 9 2 3 2 8:6
10. GKS Tychy 6 8 2 2 2 5:7
11. Sandecja Nowy Sącz 5 7 2 1 2 5:6
12. GKS 1962 Jastrzębie 7 6 1 3 3 6:9
13. GKS Katowice 6 6 1 3 2 7:11
14. Zagłębie Sosnowiec 7 5 1 2 4 9:11
15. Skra Częstochowa 6 5 1 2 3 4:7
16. Górnik Polkowice 6 5 1 2 3 7:12
17. Puszcza Niepołomice 6 4 1 1 4 4:11
18. Stomil Olsztyn 6 0 0 0 6 1:10



eWinner II Liga - 7. kolejka

Piątek (3.09)

Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Foszmańczyk 13, Daniel Szczepan 58 - Mateusz Klichowicz 6

Sobota (4.09)

Śląsk II Wrocław - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2 (0:1)
Bramki: Piotr Celeban 66, Przemysław Bargiel 82 - Mateusz Lisowski 45, Michał Wrzesiński 52

Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz 0:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Gawlik 11

Wisła Puławy - Wigry Suwałki 0:0 (0:0)

Motor Lublin - GKS Bełchatów 4:0 (1:0)
Bramki: Piotr Ceglarz 13, Michał Fidziukiewicz 53, 63, Maciej Firlej 86

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 0:0 (0:0)

Niedziela (5.09)

Radunia Stężyca - Sokół Ostróda 2:0 (1:0)
Bramki: Janusz Surdykowski 39, Radosław Stępień 67

Mecze przełożone

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań

Tabela po 7 kolejkach

1. Stal Rzeszów 7 19 6 1 0 17:3
2. Ruch Chorzów 7 15 4 3 0 11:4

3. KKS 1925 Kalisz 7 13 4 1 2 9:6
4. Chojniczanka Chojnice 7 12 4 0 3 17:8
5. Olimpia Elbląg 7 12 3 3 1 6:4
6. Radunia Stężyca 7 12 4 0 3 9:10

7. Motor Lublin 7 11 3 2 2 16:9
8. Śląsk II Wrocław 7 10 2 4 1 12:12
9. Wigry Suwałki 7 10 3 1 3 6:9
10. Lech II Poznań 6 9 3 0 3 7:5
11. Garbarnia Kraków 6 8 2 2 2 11:10
12. Wisła Puławy 7 8 2 2 3 9:12
13. Pogoń Siedlce 6 7 2 1 3 9:11
14. Znicz Pruszków 7 7 2 1 4 8:12
15. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 6 1 3 3 8:11
16. GKS Bełchatów 7 6 3 1 3 8:13
17. Hutnik Kraków 6 1 0 1 5 2:11
18. Sokół Ostróda 7 0 0 0 7 0:15

GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 4 punktów (zaległości finansowe)


III liga (gr. I) - 6. kolejka

Piątek (3.09)

Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice 1:4 (0:2)
Bramki: Mateusz Lis 85k - Konrad Kowalczyk 26, Kamil Sabiłło 34, 68k, Kamil Waśniowski 87

Sobota (4.09)

Wissa Szczuczyn - KS Kutno 1:2 (1:0)
Bramki: Karol Buzun 22 - Krzysztof Cudowski 71, Marcin Kacela 73

Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (2:1)
Bramki: Michał Bajdur 7, 9, Dawid Papazjan 70 - Artur Amroziński 42

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie 1:3 (1:1)
Bramki: Arkadiusz Zajączkowski 32 sam. - Radosław Kamiński 43 (s), Przemysław Chyrchała 65, 68

Mamry Giżycko - Broń Radom 1:2 (0:0)
Bramki: Łukasz Broź 84k - Piotr Goljasz 48, Bartosz Olszewski 51

Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Krystian Pieczara 80, Patryk Paczuk 90

Znicz Biała Piska - GKS Wikielec 1:2 (0:2)
Bramki: Maciej Famulak 69 - Szymon Masiak 22, 45

Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Niedziela 77 - Eryk Woliński 87

Niedziela (5.09)

Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź 2:1 (0:1)
Bramki: Kacper Kostorz 69k, Arkadiusz Ciach 82k - Marcel Wszołek 8

Pauza: Jagiellonia II Białystok

Tabela po 6 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 6 13 4 1 1 15:10
2. Unia Skierniewice 6 12 4 0 2 13:8
3. Legia II Warszawa 5 10 3 1 1 11:6
4. Polonia Warszawa 5 9 3 0 2 12:5
5. Pelikan Łowicz 6 9 2 3 1 10:8
6. GKS Wikielec 6 9 2 3 1 8:7
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 9 3 0 3 9:9
8. Broń Radom 6 9 3 0 3 9:10
9. Pilica Białobrzegi 5 8 2 2 1 11:8
10. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 8 2 2 2 10:10
11. Ursus Warszawa 6 8 2 2 2 10:11
12. Znicz Biała Piska 6 7 2 1 3 10:10
13. KS Kutno 6 7 2 1 3 7:9
14. ŁKS II Łódź 6 7 2 1 3 9:12
15. Błonianka Błonie 5 6 2 0 3 8:10
16. Wissa Szczuczyn 6 6 1 3 2 6:8
17. Jagiellonia II Białystok 5 6 2 0 3 8:12

18. Sokół Aleksandrów Łódzki 6 4 0 4 2 9:13
19. Mamry Giżycko 5 3 1 0 4 4:13



Centralna Liga Juniorów - 4. kolejka

Piątek (3.09)

Lech Poznań - Warta Poznań 3:1 (0:0)
Bramki: Filip Wełniak 80, 84, Damian Kołtański 90 - Jakub Nęcka 60

Sobota (4.09)

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 3:1 (1:0)
Bramki: Dawid Kiedrowicz 42, 68, Dawid Niedźwiedzki 52 - Szymon Karasiński 90

Wisła Kraków - Gwarek Zabrze 2:0 (2:0)
Bramki: Bartosz Seweryn 17, Kacper Chełmecki 23

Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 3:1 (1:1)
Bramki: Jakub Lutostański 36, 64, 72 - Mateusz Majbański 25

UKS SMS Łódź - Cracovia 0:2 (0:0)
Bramki: Jan Mróz 59, Bartłomiej Kolec 76

Niedziela (5.09)

Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1:2 (1:2)
Bramki: David Ajenjo Hyjek 44 - Adrian Łyszkiewicz-Dustet 31k, Marcel Szymański 38

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 3:2 (1:1)
Bramki: Karol Borys 25, Łukasz Gerstenstein 74, Hubert Konstanty 80 - Kacper Szczerba 5, Borys Freilich 80

Stal Rzeszów - Raków Częstochowa 5:1 (4:1)
Bramki: Mikołaj Krawczyk-Demczuk 15, 33, Michał Musik 30, 36, 68 - Łukasz Makarski 42

Tabela po 4 kolejkach

1. Jagiellonia Białystok 4 10 3 1 0 14:7
2. Cracovia 4 10 3 1 0 8:3
3. Lech Poznań 4 9 3 0 1 17:5
4. Legia Warszawa 4 7 2 1 1 8:9
5. Pogoń Szczecin 4 7 2 1 1 6:4
6. Stal Rzeszów 4 7 2 1 1 10:9
7. Zagłębie Lubin 4 7 2 1 1 7:7
8. Wisła Kraków 4 6 2 0 2 7:4
9. MKS Polonia Warszawa 4 6 2 0 2 13:13
10. Warta Poznań 4 5 1 2 1 7:8
11. Arka Gdynia 4 4 1 1 2 5:7
12. Śląsk Wrocław 4 4 1 1 2 9:12
13. Raków Częstochowa 4 4 1 1 2 7:11
14. UKS SMS Łódź 4 1 0 1 3 3:8
15. Górnik Zabrze 4 1 0 1 3 2:7
16. Gwarek Zabrze 4 1 0 1 3 3:12


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.