Seans w okresie świątecznym? Na ekranach pojawiły się zupełnie nowe produkcje!

2024.03.28 15:51
Kino Helios przybywa z zupełnie nowym repertuarem na ten tydzień (29 marca-4 kwietnia). Swoją premierę już w ten piątek (29 marca) będzie miała produkcja "Godzilla i Kong: Nowe imperium". Jednak to nie koniec nowości, ponieważ czekają nas również przedpremiery.
Seans w okresie świątecznym? Na ekranach pojawiły się zupełnie nowe produkcje!
Fot: Kadr z filmu "Czerwone maki"

Premierowo zostanie zaprezentowany:

"Godzilla i Kong: Nowe imperium" czyli kontynuacja epickiej walki gigantów, w której Kong i Godzilla stają w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia ukrywającego się w naszym świecie. To zagrożenie kwestionuje istnienie nie tylko potworów, lecz także ludzkości. Produkcja ukazuje genezę Konga i Godzilli, odkrywa tajemnice Wyspy Czaszki oraz przedstawia mityczną bitwę, która zapoczątkowała narodziny tych gigantów i związała ich losy z ludzkością na zawsze.

Przedpremierowo będzie można obejrzeć:

"Czerwone maki" to opowieść z perspektywy młodego chłopaka, Jędrka, który po przejściu przez piekło niewoli opuścił Rosję razem z Armią Andersa jako jedna z tysięcy sierot. Doświadczenia z czasów niewoli zmieniły go z chłopca z dobrej rodziny w kombinatora i drobnego złodziejaszka, gotowego zrobić wszystko, aby przetrwać. Wkrótce na froncie ma dojść do decydującego ataku na broniony przez niemieckie oddziały klasztor, położony na wzgórzach Monte Cassino. Ta spektakularna bitwa zadecyduje o losach wielu żołnierzy oraz dalszym postępie armii aliantów we Włoszech. Zmieni również na zawsze życie Jędrka. To pierwszy polski film fabularny opowiadający o bitwie o Monte Cassino.

"Pogromcy duchów. Imperium lodu" to kontynuacja filmu "Ghostbusters: Legacy". Głównymi bohaterami tej historii jest rodzina Spenglerów, która przeprowadza się do kultowej remizy strażackiej w Nowym Jorku i rozpoczyna współpracę z oryginalnymi Pogromcami Duchów. Ci ostatni urządzili tajne laboratorium badawcze, podnosząc poziom walki z duchami na zupełnie nowy poziom. Kiedy odkrycie starożytnego artefaktu uwolni złą moc, Pogromcy Duchów zostaną wystawieni na ciężką próbę. Będą musieli zrobić wszystko, by powstrzymać nadchodzącą epokę lodowcową i ocalić świat.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 29 marca - 4 kwietnia
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 29 marca - 4 kwietnia
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 29 marca - 4 kwietnia

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

662 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39