Seans z Cyklu Helios na Scenie: BTS prosto z Seulu

2022.03.07 15:15
Sieć kin Helios zaprasza do wspólnej zabawy i tańca. Okazja ku temu nadarzy się w sobotę (12.03). Wówczas to odbędzie się transmisja koncertu kultowego zespołu BTS.
Seans z Cyklu Helios na Scenie: BTS prosto z Seulu
Fot: Materiały prasowe

Koncert będzie transmitowany prosto z Seulu do kin na całym świecie!

BTS czyli Bangtan Sonyeondan, znany także jako Beyond the Scene, to siedmioosobowy boys band z Korei Południowej. W 2017 znaleźli się na 5. pozycji listy najbardziej wpływowych osobistości w Korei sporządzonego przez "Forbes", a rok później znaleźli się na szczycie tej listy.

Dziś BTS jest najpopularniejszym młodzieżowym zespołem na świecie. Mówi się nawet, że "przekracza granice muzyki, mody i popkultury". Chłopcy z BTS sprzeciwiają się stereotypom genderowym, dyskryminacji kobiet, jak i mężczyzn. W swoich tekstach koncentrują się na realizacji siebie niezależnie od tożsamości seksualnej. Występują w teledyskach w różach, cekinach, falbankach czy spódnicach.

Działania BTS są globalne. Wpływają na młodych ludzi, ucząc i szerząc życzliwość oraz miłość. Chłopcy z BTS są autentyczni, a sława nie uderzyła im do głów.

"BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE” to najnowsza odsłona światowej trasy koncertowej, na której czele stoją ikony popu XXI wieku BTS. To potężne występy i największe przeboje z całej ich niesamowitej kariery. Wcześniejsze koncerty w Los Angeles obejrzało około 813 000 osób na czterech wyprzedanych koncertach, co czyni je jednym z najbardziej udanych koncertów w 2021 roku.

RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V i Jungkook na dużym ekranie w lokalnym kinie tylko w sobotę (12.03).

Cennik biletów:

- W dniu sprzedaży 74,90 zł
- 1 dzień przed 70,90 zł
- 2 dni i więcej 66,90 zł

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1251 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39