Seryjni mordercy atakują. Mordują ludzi podróżując autostradą

2023.09.05 14:21
W ramach najbliższego seansu w ramach 100 lat Warner Bros w kinie Forum odbędzie się prezentacja filmu "Urodzeni mordercy". To ekranizacja w reżyserii Olivera Stone.
Seryjni mordercy atakują. Mordują ludzi podróżując autostradą
Fot: Kadr z filmu "Urodzeni mordercy"

"Urodzeni mordercy" przedstawia historię, w której głównymi bohaterami są Mickey Knox (Woody Harrelson) i jego żona Mallory (Juliette Lewis). Oboje wychowali się w piekle rodzinnym, gdzie doświadczali okrucieństwa i przemocy - byli wykorzystywani seksualnie przez ojców i wychowywali się w patologicznych rodzinach. Ich życie od najmłodszych lat było skazane na cierpienie, a toksyczne otoczenie tylko zaostrzało ich ból. Kiedy doszło do ich spotkania, wydawało się, że znaleźli swoją drogę do ucieczki od swojej bolesnej przeszłości.

Mickey i Mallory znaleźli rozwiązanie, które wydawało się być jedyną drogą ucieczki - stać się seryjnymi mordercami. To nie tylko stało się dla nich ciekawym hobby, ale również aktem buntu przeciwko okrutnemu światu, który ich zniszczył. Podróżując autostradą 666, nie mają litości - ich ofiarami stają się zarówno zwykli ludzie, jak i ci, którzy mieli władzę.Seans filmu "Urodzeni mordercy" w ramach 100 lat Warner Bros odbędzie się w czwartek (7.09) w kinie Forum.

Więcej informacji: 100 lat Warner Bros: "Urodzeni mordercy"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1495 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39