Sezon koncertowy na Młynowej! Ta artystka zawita do Białegostoku po raz pierwszy [KONKURS]

2024.06.07 11:23
W czwartek (13 maja) na Młynowej rozpocznie się sezon koncertowy. Wystąpi polska piosenkarka i raperka, która od 2021 roku podbija muzyczną scenę. Przed nami pierwszy w Białymstoku koncert Young Leosi!
Sezon koncertowy na Młynowej! Ta artystka zawita do Białegostoku po raz pierwszy [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Imprezy pod gołym niebem mają swój własny, niepowtarzalny klimat. Wiedzą o tym doskonale ci, którzy z niecierpliwością czekają na otwarcie sezonu na Młynowej. Wspaniała atmosfera, food trucki, piwo, drink bary, duży parkiet, a przede wszystkim różnorodna oprawa muzyczna.

Sezon koncertowy rozpocznie się już w najbliższy czwartek (13 maja). Główna gwiazda tego wieczoru - Young Leosia wystąpi o godzinie 20.15. Później, od godziny 21:30 organizatorzy zapraszają nas do udziału w pierwszym w tym roku silent disco.

Young Leosia po raz pierwszy w naszym mieście!

Young Leosia, czyli Sara Sudoł urodziła się 13 sierpnia 1998 w Szczecinie. Jest polską piosenkarką, raperką, autorką tekstów, realizatorką dźwięku i DJ-ką. Celebrytka największą sławę zyskała w 2021 roku. Zapewniło jej to wydanie utworu “Szklanki”. Od września 2021 roku teledysk tego hitu został wyświetlony ponad 21 milionów razy. Singiel widnieje na szczycie polskiej listy Apple Music oraz Spotify.

Artystka cieszy się ogromną popularnością wśród młodych ludzi. Jej przyjazd do naszego miasta wzbudza dużo emocji wśród młodzieży i studentów.

Zabawa aż do rana!

Po zakończeniu koncertu, od godziny 21:30 organizatorzy zapraszają nas do udziału w silent disco. Ten typ imprezy od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród białostoczan. Na parkiecie panuje cisza. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw słuchawek i może wybrać jedną z trzech ścieżek dźwiękowych realizowanych przez trzech różnych DJ-ów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Konkurs!

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na koncert Young Leosi: KONKURS.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl
1371 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39