Siatkówka. Pierwszy i drugi mecz półfinałowy dla SMS PZPS Spała

2016.04.23 20:33, Aktualizacja: 2016.04.24 16:32
Spektakularne spotkanie zobaczyli wszyscy kibice, którzy zgromadzili się na hali OSiR w Suwałkach. Miejscowy Ślepsk, po pięciosetowym boju, niestety uległ w pierwszym półfinałowym meczu SMS PZPS Spała.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Konfrontacja obu ekip zapowiadała się bardzo emocjonująco i tak też się stało. W grze obu zespołów nie brakowało spektakularnych akcji i ciekawych wymian. Początek meczu należał jednak do gości. Ślepsk nie wszedł dobrze w spotkanie i pierwszą partię przegrał 18:25. W drugim secie role się odwróciły, drużyna z Suwałk zagrała bardzo poprawnie, a do tego skutecznie i zwyciężyła 25:16.

Kolejne dwie odsłony to prawdziwa gra nerwów. Trzeciego seta wygrali goście 28:26, a czwarty padł łupem Ślepska - 25:23. Ostatnią partię lepiej wytrzymali jednak siatkarze ze Spały, którzy zwyciężyli 15:13, a w całym spotkaniu 3:2.

Jutro (24.04) odbędzie się drugi pojedynek. Miejmy nadzieję, że zawodnicy z Suwałk zrewanżują się swoim rywalom i doprowadzą do remisu.

Ślepsk Suwałki - SMS PZPS Spała 2:3 (18:25, 25:16, 26:28, 25:23, 13:15)

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Shchitkov, Mendak, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski, Hunek, Rudzewicz, Winnik, Lewiński, Skrzypkowski, Mordyl.

[AKTUALIZACJA]

W drugim spotkaniu również lepiej wypadli przyjezdni, którzy pokonali Ślepsk Suwałki - 3:0. W piątek (29.04) klub z Suwałk w meczu numer trzy zagra w Spale.

Ślepsk Suwałki - SMS PZPS Spała 0:3 (23:25, 19:25, 23:25)