Śladami słynnych białostoczanek. Spacer po mieście

2018.11.24 17:01
Łucja Prus, Placyda Bukowska czy Julitta Sleńdzińska - miejsca związane m.in. z tymi kobietami poznają uczestnicy spaceru, który odbędzie się w niedzielę (25.11).
Śladami słynnych białostoczanek. Spacer po mieście
Fot: Anna Dycha
Spacer wyruszy sprzed budynku NSZZ "Solidarność"

Będzie to niejako kontynuacja spaceru, który odbył się w lutym. Spacer poprowadzi Joanna Radziszewska. Chętni, którzy chcą wybrać się na przechadzkę powinni przybyć na ul. Suraską 1, przed budynek NSZZ "Solidarność" o godz. 10.00. Zakończenie spaceru jest zaplanowane na ul. Jurowieckiej. Uczestnicy wycieczki powinni przygotować symboliczny "napiwek" dla przewodnika - nie mniej niż 5 zł. Partnerem wydarzenia jest Galeria im Sleńdzińskich w Białymstoku, która udostępni pomieszczenie i przygotuje prezentację związane z tematem spaceru.

Wycieczka jest kolejną odsłoną jesienno-zimowej akcji "Odkryj Białystok z przewodnikiem" organizowanej przez Klub Przewodników Turystycznych PTTK przy Regionalnym Oddziale PTTK w Białymstoku. W programie są autorskie trasy przygotowane przez poszczególnych przewodników - znawców i pasjonatów miejsc i historii.

Zobacz też: Spacer "Śladami słynnych białostoczanek"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1320 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39