POLECAMY
We wtorek (2.05) doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty w miejscowości Grodzisk w gminie Narewka. Droga jest zablokowana.
Policja zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała o godz. 13:40. Wypadek miał miejsce na DW 687 w miejscowości Grodzisk (gm. Narewka). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rowerzysta jadący w kierunku Narewki zjechał do środka jezdni i zderzył się z jadącym za nim busem. - Niestety w wyniku zdarzenia rowerzysta zginął. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca mercedesa jest trzeźwy - informuje policja. Busem kierował 58-latek. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia. Droga zablokowana jest od przejazdu kolejowego w Narewce do granicy Grodziska. Zorganizowano objazd przez miejscowości Leśna i Mikłaszewo. AKTUALIZACJA: Droga bez utrudnień.
Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji