Smolik i Kev Fox. Zagrają koncert w Famie [WIDEO]

2019.02.20 07:03
Promują swoją EP-kę "Queen of hearts", której premiera miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Smolik i Kev Fox wystąpią w sobotę (2 marca) w klubie Fama.
Smolik i Kev Fox. Zagrają koncert w Famie [WIDEO]
Fot: Anna Gałuszko-Smolik

"Queen of Hearts", czyli najnowsza EP-ka duetu Smolik//Kev Fov, na którą składają się cztery utwory, to efekt sesji nagraniowej, jaka miała miejsce w lutym 2017 roku w legendarnym Real World Studios w Wielkiej Brytanii - jego właścicielem jest Peter Gabriel.

W marcu 2017 roku odbyła się Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór "Queen of hearts", będący zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory - "On the quiet" i "All the saints" oraz niespodzianka w postaci wersji utworu "Queen of hearts" z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej.

Jesienią zespół wyruszył w krótką trasę koncertową, podczas której zagrał m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie. Po zakończonej trasie promującej to miniwydawnictwo muzycy zabrali się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.Debiutancki album "Smolik // Kev Fox" był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 roku ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie Smolik i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Kev Fox Music nabierają kompletnie nowej energii.

Początek koncertu o godz.20.00. Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Zobacz też: Smolik & Kev Fox

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

Polecamy
Sklep Odzieżowyul. Zwycięstwa 8 lok. 47 (Galeria Madro)
15-950 Białystok

Więcej informacji
553 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39