Smuda powołał Sandomierskiego do reprezentacji Polski

2011.01.27 00:00
Grzegorz Sandomierski jako jedyny z drużyny Jagiellonii Białystok został powołany przez Franciszka Smudę na mecz z Mołdawią. Pojedynek odbędzie się podczas zgrupowania reprezentacji Polski w Portugalii.
 Smuda powołał Sandomierskiego do reprezentacji Polski
Fot: Jagiellonia

Po raz pierwszy Sandomierski zagrał w biało-czerwonych barwach 10 grudnia w tureckiej Antalyii, podczas spotkania z Bośnią i Hercegowiną. Mecz zakończył się remisem 2:2, a puszczone przez Sandomierskiego bramki wynikały głównie z błędów obrońców. Zgrupowanie w Portugalii to kolejna szansa na występ w reprezentacji Polski. Białostoczanin o miejsce w podstawowej jedenastce będzie rywalizować z Sebastianem Małkowskim, który w piłkarskiej ekstraklasie rozegrał dotychczas zaledwie 6 spotkań.

Drugie spotkanie w ramach zgrupowania na Półwyspie Iberyjskim zostanie rozegrane 9 lutego z Norwegią. Na ten mecz Smuda powołał jednak inną kadrę, złożoną z zawodników występujących w klubach zagranicznych, których wspomoże czterech zawodników ekstraklasy. Na drugiej liście znalazł się Kamil Grosicki, do niedawna występujący w barwach żółto-czerwonych.

Za: Jagiellonia.pl

MAG

1280 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39