Spawacz, przewodnik turystyczny, ochroniarz. Trwa rekrutacja na szkolenia

2014.03.06 00:00
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku w marcu prowadzi rekrutację na aż 8 bezpłatnych szkoleń dla osób bezrobotnych. Do wyboru są m.in. spawanie metodą TIG, barman - kelner oraz ABC własnej firmy.
Spawacz, przewodnik turystyczny, ochroniarz. Trwa rekrutacja na szkolenia
Fot: freedigitalphotos.net

Do 31 marca bezrobotni mieszkańcy powiatu białostockiego mogą zapisywać się na jeden z następujących ośmiu kursów organizowanych przez urząd pracy: Spawanie metodą TIG, ABC własnej firmy, Barman - kelner, Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej, Pracownik gospodarczy - konserwator (z uprawnieniami do 1 kV), Pracownik recepcji/rejestracji, Przewodnik turystyczny oraz Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej.

Na koniec każdego ze szkoleń uczestnicy dostaną dokumenty potwierdzające udział w zajęciach oraz uzyskane kwalifikacje.

W kursach mogą wziąć udział osoby, które są zarejestrowane w PUP w Białymstoku jako osoby bezrobotne, w latach 2013-2014 nie były kierowane na szkolenia finansowane ze środków Funduszu Pracy, nie brały udziału w programach finansowanych z EFS oraz nie mają przeciwwskazań lekarskich. W przypadku większości kursów pierwszeństwo mają osoby poniżej 25. roku życia, posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub które utraciły zatrudnienie w instytucjach sektora oświaty. Natomiast "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej" skierowany jest do osób poniżej 30. lub powyżej 50. roku życia.

Osoby zainteresowane szkoleniami do 31 marca powinny się skontaktować z Działem Szkoleń w PUP w Białymstoku pod nr. tel. 85 747 38 31.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

Polecamy
24Holiday
24Holidayul. Czesława Miłosza 2 lok. 61 (Galeria Biała)
15-265 Białystok
www.24holiday.pl

Więcej informacji
1154 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39