Spędź weekend ze zdrowiem - bezpłatne badania i konsultacje

2012.01.27 00:00
Darmowe konsultacje lekarzy specjalistów, bezpłatne badania, możliwość skorzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych i masaży, a także pokaz ćwiczeń i gimnastyki dla osób w każdym wieku oraz zwiedzanie pomieszczeń klinik i szpitala - to wyjątkowa propozycja na weekend, jaką przygotowały placówki medyczne działające pod wspólnym adresem - na ulicy Fabrycznej 39 w Białymstoku.
Spędź weekend ze zdrowiem - bezpłatne badania i konsultacje
Fot: sxc.hu

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane wspólnie przez lekarzy świadczących usługi medyczne w tym budynku.

- Cieszymy się, że w organizację imprezy włączyły się wszystkie funkcjonujące w tym miejscu podmioty. To ważne, bo dzięki współpracy naszych placówek możemy zaproponować naprawdę imponującą, atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę bezpłatnych konsultacji lekarskich, badań, prezentacji i ćwiczeń, dla osób dosłownie w każdym wieku - dzieci, dorosłych i seniorów. Zapraszamy więc całe rodziny - mówi Joanna Kisielewska, dyrektor ds. poradni w NZOZ Humana Medica Omeda.

Na gości będą czekali m.in. chirurdzy - ogólny, dziecięcy i naczyniowy, lekarze ortopedzi - dla dorosłych i dla dzieci, który będzie badał wady postawy, lekarz rehabilitant, urolog dziecięcy, stomatolodzy oraz fizjoterapeuci. Na miejscu będzie istniała możliwość wykonania darmowych badań ciśnienia krwi, poziomu cukru i przeglądów stomatologicznych. Dentyści będą również prowadzili instruktaż prawidłowego szczotkowania zębów. To również okazja do wypróbowania masaży i wielu zabiegów rehabilitacyjnych. Odbędą się również pokazy gimnastyki ogólnokondycyjnej dla seniorów.
"Rodzinny weekend dla zdrowia na Fabrycznej" odbędzie się w sobotę (28.01) i niedzielę (29.01) w godzinach od 9 do 14.

andy

1482 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39