Spektakl "Motyle są wolne" - Ewa Ziętek i Lesław Żurek w Operze i Filharmonii Podlaskiej

2010.12.08 00:00
Śmiech, na przemian z wybuchami płaczu, to emocje towarzyszące widzom spektaklu "Motyle są wolne". To historia wzruszającej miłości, w które występują znane gwiazdy ekranu: Ewa Ziętek, Michał Lesień, Lesław Żurek i Laura Samojłowicz. Przedstawienie zagości do Białegostoku 12 grudnia.
Spektakl "Motyle są wolne" - Ewa Ziętek i Lesław Żurek w Operze i Filharmonii Podlaskiej
Fot: materiały organizatora

Komedia sentymentalna, autorstwa Leonarda Gershe, w reżyserii Zbigniewa Lesienia, to fascynująca historia o dwojgu młodych ludzi. Don to niewidomy chłopak, który próbuje samodzielnego życia, pragnie udowodnić najbliższym, również sobie, że mimo swej niepełnosprawności jest zdolny do niezależnej egzystencji. Los chciał, by na swej drodze spotkał Jill, przebojową dziewczynę, która niejedno w życiu przeszła. Don, aby wyrwać się się spod klosza ochronnego stworzonego przez matkę, postanawia wynająć mieszkanie na Manhattanie. Ma dwa miesiące, by udowodnić, że jest na tyle samodzielny, aby móc układać swoje życie po swojemu. Jeśli mu się nie uda, musi wrócić do domu rodzinnego.

Spektakl odbędzie się 12 grudnia o godz.19 w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Podlaskiej, salonach Empik, a także przez strony: www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.ticketpro.pl. Zamówienia zbiorowe: 502-100-403 lub e-mail: teatron@wp.pl.

MAG

1365 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39