Spektakle, warsztaty, etiudy, czyli Dni Otwarte na Wydziale Sztuki Lalkarskiej

2017.04.18 19:03
Warsztaty, spektakle, pokazy etiud szkolnych wypełnią program Dni Otwartych na Wydziale Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej. Odbędą się one 22 i 23 kwietnia.
Spektakle, warsztaty, etiudy, czyli Dni Otwarte na Wydziale Sztuki Lalkarskiej
Fot: Anna Dycha

Zajęcia praktyczne to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy marzą o studiach aktorskich lub reżyserskich w białostockiej Akademii Teatralnej i chcą się przekonać, na czym polega specyfika studiów lalkarskich. Pokazy i spektakle to z kolei okazja, by każdy mógł zobaczyć, jak wygląda praca studentów na zajęciach takich jak "Teatr ożywionej formy", czym się różni marionetka od lalki stolikowej czy też jakie są "zadania aktorskie z przedmiotem".

Dni Otwarte to również wyjątkowa szansa, by na scenie obejrzeć występy studentów wszystkich roczników, poznać bogactwo form, technik, metod i środków artystycznych, z jakimi mają do czynienia na co dzień.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Konieczne jest zatem odebranie wejściówek - oddzielnych na każde wydarzenie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki na jedno wydarzenie. Rezerwacje przyjmowane są codziennie w godz. 9.00-19.00 osobiście lub telefonicznie. Zarezerwowane wejściówki, które nie zostaną odebrane do 21 kwietnia do godz. 19.00, zostaną anulowane.

Program: Dni Otwarte na Wydziale Sztuki Lalkarskiej

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

861 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39