Spotkania filmowe dla dzieci. Niedziela w kinie [WIDEO]

2016.01.16 00:00
Rusza filmowy cykl "Dzieciaki na horyzoncie". W jego ramach odbywać się będą niedzielne spotkania filmowe dla najmłodszych. Pierwsze w najbliższą niedzielę - 17 stycznia w kinie Forum.
Spotkania filmowe dla dzieci. Niedziela w kinie [WIDEO]
Fot: materiały dystrybutora

Kampania Dzieciaki na horyzoncie kierowana jest do dzieci, rodziców, opiekunów, nauczycieli. Organizatorom zależy na tym, aby dawać widzom możliwość spotkania z wyjątkowym kinem.

Program jest oparty na filmach tworzonych z myślą o najmłodszych, które zdobyły uznanie widzów w krajach, w których powstały i zostały wyróżnione nagrodami na zagranicznych festiwalach. Ważne, aby w Polsce coraz częściej gościło na ekranach ciekawe i mądre kino dla dzieci. Jego wartością są wyjątkowe historie, niezwykła estetyka i potencjał, który można wykorzystać w pracy i zabawie z najmłodszymi.

Kampania Dzieciaki na horyzoncie to możliwość spotkania z kinem tworzonym z myślą o wrażliwych i mądrych widzach, jakimi są najmłodsi.

Pierwszy seans odbędzie się 17 stycznia o godz. 12.00 w kinie Forum. Pokazany zostanie film "Magiczne święta Kacpra i Emmy". Kacper i Emma czekają na Gwiazdkę. Poznają bożonarodzeniowe tradycje, przygotowują świąteczne ozdoby, uczą się kolęd. Ale nie może być świąt bez jazdy na sankach! Skoro śnieg nie chce spaść, to może warto interweniować u samego św. Mikołaja?Kolejny seans zaplanowany jest 24 stycznia.

Szczegóły: Dzieciaki na horyzoncie w kinie Forum

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

Polecamy
Apress - Agencja reklamy
Apress - Agencja reklamyul. Bitwy Białostockiej 9 lok. 110
15-102 Białystok
www.apress.pl

Więcej informacji
1107 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39