Spotkanie dla rodziców. Dowiedzą się m.in. jak rozmawiać z dzieckiem na różne tematy

2017.11.24 18:30
Nie każdy rodzic potrafi się porozumieć np. z nastoletnią córką uzależnioną od internetu. To właśnie m.in. dla takich osób Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę organizuje bezpłatne spotkanie.
Spotkanie dla rodziców. Dowiedzą się m.in. jak rozmawiać z dzieckiem na różne tematy
Fot: pixabay.com

W środę (29.11) w urzędzie marszałkowskim zainaugurowana zostanie kampania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę pn. "Uważni rodzice".

Celem wydarzenia jest budowanie świadomości dotyczącej problemu uwodzenia dzieci w internecie, skali zjawiska, zachowań typowych dla sprawców uwodzenia oraz sygnałów, które mogą wskazywać, że dziecko jest jego ofiarą. Omówione zostaną też sposoby rozmowy z dzieckiem na ważne tematy. Poza tym organizatorzy i uczestnicy wspólnie zastanowią się, dlaczego warto pamiętać o potrzebach i emocjach podopiecznego oraz jak dostosować komunikat do fazy rozwojowej, a także, w jaki sposób etap rozwoju wpływa na postrzeganie przez dziecko siebie i otaczającej go rzeczywistości.

To spotkanie adresowane do rodziców, pedagogów, wychowawców, nauczycieli oraz innych zainteresowanych osób. Wstęp na nie jest wolny. Obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja (właściwy formularz znajduje się w linku załączonym do artykułu). Początek o godz. 11.00.

Zobacz też: Inauguracja kampanii Uważni rodzice

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1525 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39