Spotkanie z Jagiellonią Białystok w PG 6

2011.04.19 00:00
W Publicznym Gimnazjum nr 6 im. Seweryna Nowakowskiego odbyło się dzisiaj spotkanie uczniów z trenerem Jagiellonii Białystok - Michałem Probierzem, oraz zawodnikami - Tomaszem Kupiszem i Grzegorzem Sandomierskim.
Spotkanie z Jagiellonią Białystok w PG 6
Fot: jagiellonia.pl
Grzegorz Sandomiarski (z lewej) i Tomasz Kupisz rozdają autografy kibicom

Reprezentantów drużyny przywitały uczennice, które na ich cześć wymyśliły własną pieśń - "Mocna artyleria - nadchodzi Jagiellonia".

Po przedstawieniu gości, przystąpiono do zadawania im pytań. Zanim to jednak nastąpiło, licznie zgromadzonym tego dnia na sali gimnastycznej uczniom i nauczycielom parę słów powiedział trener Michał Probierz, który nie ukrywał swojego zachwytu nad poziomem organizacji spotkania.

- Bardzo mi miło i przyjemnie, że tyle osób interesuje się Jagiellonią, co widać po frekwencji. Fajnie, że to miasto żyje tym klubem, żyje piłką. No i przy okazji nie macie lekcji, ale miejmy nadzieję, że nie to było główną przyczyną waszego przyjścia - mówił ze śmiechem na ustach trener żółto-czerwonych.

W każdej szkole zawodnicy zaskakiwani są czymś nowym. Tym razem sprawdzono ich wiedzę. Siedzące nieopodal grono pedagogiczne miało nie lada uciechę, słuchając odpowiedzi żółto-czerwonych. Nie było jednak źle, trener jak i zawodnicy wyszli z opresji obronną ręką odpowiadając na większość pytań.

C.M.

484 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39