Studia MBA w ochronie zdrowia – pierwsze takie na Podlasiu

2022.06.01 12:20
Uniwersytet Medyczny uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych "Master of Business Administration w ochronie zdrowia".
Studia MBA w ochronie zdrowia – pierwsze takie na Podlasiu
Fot: UMB

Białostocki Medyk uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych - „Master of Business Administration w ochronie zdrowia”. To pierwszy taki w regionie. Studenci, którzy się na nieggo zdecydują mogą liczyć m.in. na praktyczne zajęcia z prowadzenia rozliczeń z Narodowego Funduszu Zdrowia, procedur kontraktowania i zamówień publicznych, rachunkowości zarządczej, zarządzania projektami, audytu, kontroli wewnętrznej, marketingu, planowania strategicznego oraz efektywnej negocjacji w biznesie.

Nowy kierunek studiów podyplomowych "MBA w ochronie zdrowia" powstał z myślą głównie o dyrektorach szpitali, placówek medycznych, kandydatach na kierowników podmiotów medycznych oraz menadżerach w administracji.

Nauka będzie się odbywała przez 3 semestry, zjazdy będą odbywały się w weekendy w formie hybrydowej. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie studiów wyższych magisterskich, mile widziane jets też posiadanie doświadczenia zawodowego w branży medycznej.

Rozpoczęcie zajęć planowane jest na październik 2022 r.

Szczegóły dotyczące studiów i opłat dostępne są na stronie Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1194 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39