Stwórz hasło dla pociągów interRegio i wygraj podróż do Białowieży

2011.03.17 00:00
Przejazd pociągiem specjalnym do Białowieży dla dwóch osób to unikatowa nagroda w konkursie Przewozów Regionalnych na hasło promujące pociągi interREGIO. Wyjątkowa, bo do Białowieży od wielu lat nie kursują już rozkładowe pociągi pasażerskie.
Stwórz hasło dla pociągów interRegio i wygraj podróż do Białowieży
Fot: E.S.

Co należy zrobić, by wziąć w nim udział? Trzeba wymyślić hasło promujące pociągi interREGIO kursujące między Białymstokiem a Warszawą. Każdy może zgłosić maksymalnie trzy propozycje, a do nich należy dołączyć trzy bilety na przejazd jednorazowy pociągiem interREGIO na dowolnym odcinku między Białymstokiem a Warszawą Zachodnią między 18 marca a 13 czerwca. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest złożenie pisemnej zgody rodziców na udział w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 czerwca a laureat wraz z osobą towarzyszącą pojedzie do Białowieży 18 czerwca (sobota) na Dni Techniki Kolejowej.

Propozycje konkursowych haseł należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Podlaskiego Zakładu Przewozów Regionalnych w Białymstoku przy ul. Kopernika 60, kod pocztowy 15-397 do 13 czerwca (najpóźniej do południa).

MAG

1797 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39