Stwórz zdrową dietę dla Natalii Honoraty Witalnej i wygraj cenne nagrody

2012.04.17 00:00
Studenci województwa podlaskiego mogą wygrać praktyki, a uczelniane wydziały grant w wysokości 15 tys. zł w ramach konkursu Nestlé dla młodych żywieniowców.
Stwórz zdrową dietę dla Natalii Honoraty Witalnej i wygraj cenne nagrody
Fot: materiały organizatora

Konkurs skierowany jest do studentów kierunków związanych z żywieniem i zdrowiem człowieka. Celem projektu jest wsparcie przyszłych dietetyków oraz osób zainteresowanych propagowaniem zdrowego odżywiania w pierwszych krokach ich kariery zawodowej.

Bohaterką konkursu jest Natalia Honorata Witalna, a zadaniem uczestników obserwowanie jej życia i nawyków żywieniowych za pośrednictwem Facebooka. Snując swoją opowieść, Natalia odsłania kolejne szczegóły, na podstawie których studenci ułożą odpowiedni dla niej plan odżywiania. Analiza na przykładzie Natalii będzie jednocześnie ciekawym i praktycznym testem wiedzy oraz umiejętności zdobytych w czasie edukacji.

Od kwietnia do końca maja studenci mają czas, by poznać Natalię i jej tryb życia. Już od 14 maja do 10 czerwca mogą przesyłać swoje propozycje planów żywieniowych dla bohaterki. Autorzy najlepszych prac zdobędą wartościowe nagrody: trzymiesięczną praktykę w Centrum ds. Żywienia Nestlé Polska, wycieczkę szlakiem kuchni śródziemnomorskiej dla laureata i osoby towarzyszącej, udział w V Konferencji Naukowej "Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego" w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji czy szkolenie z autoprezentacji przeprowadzone przez agencję PR Eskadra Publica.

Celem konkursu jest również wsparcie wydziałów kształcących w obszarach żywienia, zdrowia i technologii żywności w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ten, którego studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15 tys. zł.

Szczegółowe informacje na stronie:

Konkurs żywieniowy dla studentów

MAG

Polecamy
Serwis telefonów GSM. Komis RTV
Serwis telefonów GSM. Komis RTVul. Św. Rocha 13/15 lok. 21
15-879 Białystok

Więcej informacji
1073 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39