SUCCESSIO Insurance

ul. Mickiewicza 37
15-213 Białystok

tel. 662 401 460
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 12514

Otwarcie o ubezpieczeniach!

Dzięki współpracy z największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce zapewniamy najszerszy dostęp do oferty ubezpieczeń na rynku! Białostocki Zespół to Specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku!

Poczucie bezpieczeństwa, również finansowego Twojej rodziny jest kluczowe. Ubezpieczając swoje życie masz pewność, że gdyby Ciebie zabrakło środki z polisy będą wsparciem dla Twoich bliskich.

Ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od poważnych zachorowań, a może pakiet medyczny? Sprawdź, jak możemy o Ciebie zadbać! Zdrowie jest naszą najcenniejszą wartością. Nie można go kupić, ale możemy je ubezpieczyć i pomóc Ci o nie zadbać. Opcje ubezpieczeniowe związane z ochroną zdrowia i wsparciem w przypadku choroby, obejmują wiele możliwych rozwiązań.

Każdy z nas chce cieszyć się spokojem i komfortem, jaki daje mu posiadanie własnego domu lub mieszkania. Aby jednak mieć pewność, że niezależnie od sytuacji losowych lub niechcianej działalności osób trzecich zapewniany sobie oraz swoim bliskim pełnię bezpieczeństwa, warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie nieruchomości. Sprawdź, czym warto kierować się przy wyborze!

Z nami znajdziesz najlepiej dopasowane ubezpieczenie komunikacyjne do Twoich potrzeb. Pomogą Ci w tym nasi Agenci, oferując ubezpieczenia ponad 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nie musisz zaprzątać sobie głowy porównywaniem ofert OC, AC, Assistance czy NNW - nasi Agenci zrobią to za Ciebie!

Prowadzenie firmy to niełatwe zadanie. To także konieczność ciągłego balansowania ryzkiem. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, ale wiele niespodziewanych okoliczności można zabezpieczyć odpowiednim ubezpieczeniem. Oferty dla firm to w większości indywidualnie dobrane pakiety, które pomagają chronić majątek firmy, ale także życie i zdrowie pracowników.

https://www.linkedin.com/company/aplikacjasuccessio

SUCCESSIO Insurance
Artur Alferowicz SUCCESSIO
Monika Kosińka SUCCESSIO
Piotr Łapiński SUCCESSIO
SUCCESSIO TEAM
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Piotr Łapiński Lendi Białystok
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1334 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39