Sukces Tygodnia Dobroczynności – 17 tys. zł dla chorej Kasi

2014.11.28 00:00
Podczas Tygodnia Dobroczynności, który trwał od 17 do 23 listopada, białostoczanie wpłacili 17 172,93 zł. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na leczenie chorej na białaczkę 18-letniej Kasi.
Sukces Tygodnia Dobroczynności – 17 tys. zł dla chorej Kasi
Fot: Fundacja "Pomóż Im"
Licytacja

Dziewczyna już raz pokonała chorobę, niestety pech chciał, że musi z nią wygrać po raz kolejny. Kasię czeka ponowny przeszczep szpiku. Sytuację utrudnia także ciężka sytuacja rodzinna i materialna chorej. Okazuje się, że po powrocie do zdrowia nie ma gdzie się podziać, dlatego tak ważna jest każda złotówka, która pozwoli jej wrócić do normalnego życia.

W trakcie Tygodnia Dobroczynności został także zorganizowany koncert charytatywny, podczas którego odbyła się licytacja m.in. koszulki z podpisami piłkarzy Jagiellonii Białystok, filiżanki od prezydenta Białegostoku, udziału w programie "Sablewskiej sposób na modę" czy pobytu na planie serialu
"Rodzinka.pl".

Całą akcję przeprowadziła Fundacja "Pomóż Im", prowadząca domowe hospicjum dla dzieci oraz opiekująca się pacjentami z Kliniki Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1037 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39