Św. Mikołaj w centrum handlowym. Można będzie zrobić pamiątkowe zdjęcie

2015.12.03 00:00
Już w najbliższy weekend (5-6.12) wyczekiwany przez dzieci z utęsknieniem Mikołaj odwiedzi białostockie Centra Handlowe Auchan. Nie zabraknie kreatywnych warsztatów. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.
Św. Mikołaj w centrum handlowym. Można będzie zrobić pamiątkowe zdjęcie
Fot: pixabay.com

Święty Mikołaj powoli kompletuje gwiazdkowe prezenty dla wszystkich dzieci. Najwyższy więc czas powiedzieć mu, czego pragniemy pod choinkę. Będzie to można zrobić w sobotę (5.12) w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska oraz w niedzielę (6.12) w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna. Do białostockich galerii handlowych przybędzie bowiem gość specjalny. Brodacz zasiądzie na wielkim tronie w pasażu galerii i z chęcią wysłucha marzeń wszystkich dzieci. Spotkanie z Mikołajem będzie również okazją do zrobienia sobie pamiątkowej fotografii. Zdjęcia będą wykonywane przez profesjonalnego fotografa, drukowane na miejscu i wręczane uczestnikom spotkania jako upominek od galerii handlowej.

Spotkaniu towarzyszyć będą kreatywne warsztaty, podczas których najmłodsi własnoręcznie udekorują pachnące pierniki. W ruch pójdą kolorowe masy cukrowe, lukier oraz cukiernicze dodatki. Pod okiem animatorek maluchy stworzą także wyjątkowe ozdoby świąteczne.

Atrakcje rozpoczną się o godz. 12.00 i potrwają do godz. 18.00. Udział jest bezpłatny.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1404 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39