POLECAMY
Chuligani zdewastowali drzewa przy pomniku białostockich Praczek.
Swastykę na jednym z drzew w białostockim parku na Plantach zauważyli strażnicy miejscy. - Podczas rutynowego, nocnego patrolu strażnicy miejscy dostrzegli pomalowane drzewo. Zielonym spray'em była namalowana swastyka - mówi Jacek Pietraszewski, rzecznik białostockiej straży miejskiej. Sprawa szybko została zgłoszona do Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Wczoraj służby porządkowe zamalowały nazistowski symbol. Policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie. Sprawcy dewastacji grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Łukasz Wiśniewski
24@bialystokonline.pl
Motoryzacja 11:00
Kultura i Rozrywka 10:00
Kultura i Rozrywka 09:10
Biznes 08:06
Sport 08:03
Aktualności 2026.06.22 17:00
Aktualności 2026.06.22 14:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji