Sylwester możesz spędzić z Teatrem Dramatycznym

2022.12.09 10:44
Jeśli masz dylemat, jak spędzić w tym roku sylwestra, wybierz się do teatru! Dramatyczny przygotował specjalną ofertę na tę okazję.
Sylwester możesz spędzić z Teatrem Dramatycznym
Fot: Bartek Warzecha

W ostatni wieczór 2022 roku aktorzy Teatru Dramatycznego zagrają "Pomoc domową" w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

"Pomoc domowa" jest kontynuacją losów Nadii, która rozpoczyna pracę w nowym miejscu i podejmuje kolejne wyzwania. Akcja rozgrywa się w jednym mieszkaniu, gdzie nie brakuje alkoholu, flirtu i dobrej zabawy. To wszystko dzieje się w czasie jednej nocy. Nad jej przebiegiem czuwa pomoc domowa mająca przed sobą niełatwe zadanie.

– Sztuka jest drugą częścią farsy "Boeing, Boeing", która rozbawiła widzów podczas sylwestrowego wieczoru w ubiegłym roku. Mam nadzieję, że aktorzy występujący w "Pomocy domowej" zagwarantują widzom niepowtarzalną zabawę sylwestrową – mówi Piotr Półtorak, dyrektor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

W spektaklu zagrają: Justyna Godlewska-Kruczkowska, Arleta Godziszewska, Paula Gogol, Dawid Malec oraz Sławomir Popławski.

– Dlaczego spektakl Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki pt. "Pomoc domowa" to najlepszy sposób na spędzenie sylwestrowego wieczoru? Dlatego, że gwarantuje zakończenie roku z uśmiechem. Dlatego, że to rozrywka na najwyższym poziomie. Dlatego, że pozwoli państwu wkroczyć w Nowy Rok w szampańskim nastroju. Dlatego, że zabawa w teatrze, w towarzystwie aktorów spektakularnie wcielających się w swoje role, to jedyna, najlepsza możliwość na powitanie nowego – 2023 – roku z kulturą! Zapraszamy! Będzie się działo! A wiadomo...jaki Nowy Rok, taki cały rok! Do zobaczenia! – zachęca Justyna Godlewska-Kruczkowska, aktorka Teatru Dramatycznego.

Pokaz farsy odbędzie się 31 grudnia o godz. 19:00, w Auli Wydziału Nauk o Edukacji (ul. Świerkowa 20).

Bilety na spektakl sylwestrowy są dostępne w Kasie Teatru oraz na stronie internetowej instytucji.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1034 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39