Symeria - ocieplanie pianką

ul. Grodzieńska 78/3
16-100 Sokółka

tel. 503 740 747, 508 510 710
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 27707

Ocieplanie pianką w nowoczesnym wdaniu – zapraszamy do firmy Symeria
Spośród wszystkich dostępnych obecnie metod docieplania budynków, właśnie ocieplanie pianką można uznać za najbardziej uniwersalne. Wynika to z formy pianki PUR, którą stosuje się na dowolnych powierzchniach, również w przestrzeniach nietypowych, gdzie trudno zastosować płyty izolacyjne czy wełnę mineralną. Wybierając propozycję firmy Symeria, możesz tak jak wielu Klientów z Białegostoku oraz innych miast poznać potencjał współczesnych termoizolacji, bazujących na poliuretanie.

Wymierne korzyści związane z ocieplaniem pianką
Nakładanie pianki poliuretanowej przebiega szybko i precyzyjnie dzięki specjalnym agregatom, które w procesie przetwarzania wysokociśnieniowego łączą składniki pianki PUR w wersję gotową do docieplania budynków. Jest to rozwiązanie na miarę potrzeb użytkowników z kilku istotnych względów.
1. Skuteczność. Wysoka izolacyjność termiczna sprawia, że budynki stają się optymalnie zabezpieczone przed wytracaniem ciepła od fundamentów po poddasze. Niwelowane są przy okazji wszelkie mostki termiczne oraz inne nieszczelności, trudne do zredukowania alternatywnymi metodami.
2. Lekkość. Ma to znaczenie zwłaszcza przy słabszych konstrukcjach o dużej powierzchni, gdzie nadmierne obciążenie nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Ocieplanie pianką to w wersji PUR zamkniętokomórkowej 35-60 kg/m3, a dla piany otwartokomórkowej 8-10 kg/m3.
3. Oszczędności. Solidnie docieplanie budynków poprzez izolacje natryskowe sprawia, że w rezultacie każdy sezon grzewczy będzie przynosić realne oszczędności. Mniej zużytego opału wystarczy do ogrzania wnętrz, odczujesz prawdziwy komfort cieplny. Więcej o piance poliuretanowej na https://ocieplanie-pianka.eu/pianka-poliuretanowa/

Dostępność w wersji otwarto- i zamkniętokomórkowej
Pianka lżejsza, otwartokomórkowa służy głównie do ocieplania poddaszy użytkowych od wewnątrz. Ocieplanie pianką służy tutaj dodatkowo wygłuszaniu pomieszczeń, zwłaszcza od strony dachu. Nawet intensywne opady deszczu lub gradu nie będą uciążliwe dla osób przebywających w domu na najwyższej kondygnacji.
Pianka zamkniętokomórkowa jest znacznie cięższa, lecz wynika to z jej większej funkcjonalności. PUR w tej wersji służy do docieplania budynków, stanowi jednocześnie warstwę hydroizolacyjną, zatem doskonale sprawdza się przy zastosowaniu na płaskie dachy i stropodachy, fundamenty oraz ściany budynków o przeznaczeniu nie tylko mieszkalnym. Więcej o docieplaniu budynków pod adresem https://ocieplanie-pianka.eu/ocieplenie-budynku/

Izolacje natryskowe w Białymstoku? Z firmą Symeria zawsze warto
Siedziba naszej firmy znajduje się w Sokółce, znamy dobrze rynek podlaski i od lat za pomocą izolacji natryskowych służymy Klientom w poprawie funkcjonowania ich domostw, hal produkcyjnych, magazynów. Na przykładzie realizacji z Białegostoku oraz spoza Podlasia wiemy, że popularność ocieplania pianką nieustannie rośnie, a sama pianka poliuretanowa to solidne wsparcie w dziedzinie termoizolacji. Zapraszamy do kontaktu, zaproponujemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. Więcej o izolacjach natryskowych na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/o-nas/

Symeria - ocieplanie pianką
Symeria - ocieplanie pianką
Symeria - ocieplanie pianką
Symeria - ocieplanie pianką
Symeria - ocieplanie pianką
Symeria - ocieplanie pianką
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1599 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39