POLECAMY
Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki podpisał z wojewodą podlaskim Andrzej Meyerem porozumienie o współpracy w zakresie wdrażania systemu EZD urzędu wojewódzkiego w Białymstoku.
Ministerstwo rolnictwa to dziewiąte z siedemnastu ministerstwo, w którym wdrażany będzie jednolity system elektronicznego zarządzania dokumentacją opracowany w Białymstoku. System stanowi własność Skarbu Państwa i na zasadach niekomercyjnych jest wdrażany przez podlaski urząd. Ministerstwo rolnictwa nadzoruje jednego z największych partnerów wojewody - Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie także wdrażany jest pilotażowo system EZD. Na dzień dzisiejszy z jednolitego systemu rozwijanego przez PUW korzysta już ponad 200 urzędów i 22 tysięcy urzędników, a drugie tyle jest w trakcie wdrożenia.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.06 10:00
Biznes 2026.06.05 19:52
Kryminalne 2026.06.05 18:00
Turystyka 2026.06.05 17:10
Aktualności 2026.06.05 16:00
Nauka 2026.06.05 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.05 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji