Szczuplejsza, zdrowsza i sprawniejsza - przyjdź na dzień otwarty

2019.01.17 15:13
Schudnąć i żyć zdrowiej - to cele, które niezmiennie królują wśród postanowień noworocznych. Masz tak samo? A może brakuje Ci odpowiedniej motywacji? Przyjdź na dzień otwarty.
Szczuplejsza, zdrowsza i sprawniejsza - przyjdź na dzień otwarty
Fot: pixabay.com

Która z kobiet wraz z nowym rokiem nie postanowiła schudnąć kilka kilo czy zacząć zdrowo się odżywiać? Po początkowej silnej motywacji powoli dopada nas kryzys. Zwykle jeszcze w styczniu. Natłok obowiązków, dużo pracy, brak czasu - to najczęstsze wymówki. Jak wiadomo, w grupie jest raźniej, tym bardziej w grupie kobiet.

Warto zatem w piątek (17.01) w godz. 8.00-19.00 zajrzeć do Mrs.Sporty Białystok, gdzie zaplanowano dzień otwartych drzwi. Wszystkie chętne panie będą mogły skorzystać z porad dietetycznych oraz treningowych i otrzymać atrakcyjny rabat. Czeka ich też wiele niespodzianek.

- Postanowienia noworoczne są godne pochwały, ale zwykle są zbyt rozmyte, by mogły zostać zrealizowane. "Chcę schudnąć" to klasyczny przykład - wyjaśnia właścicielka klubu Mrs.Sporty. - Lepiej sformułować konkretne cele, np. "Chcę stracić dwa kilo do końca stycznia".

W Mrs.Sporty plany treningowe opracowywane są do potrzeb każdej kobiety. Nie jest ważne, czy borykasz się z nadprogramowymi kilogramami, dolegliwościami bólowymi, zasiedziałaś się przez ostatnie lata, czy masz pracę fizyczną, a może uważasz się za starą na trening. Jak przekonuje właścicielka, z nami uda Ci się zachować zdrowie, zawalczyć o siebie i schudnąć.

Dodatkowo zapewnione są także regularne rozmowy coachingowe, aby zmotywować panie, gdy wewnętrzny głos podpowiada, by zrezygnowały z pójścia na trening.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1330 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39