Szkolenie Pośrednik w obrocie nieruchomosciami

dodane dnia: 2023-10-03 przez: Rada FSNT-NOT w Białymstoku
Termin promocji: 2024-09-28 - 2024-11-27
Zapraszamy na jedyny w regionie stacjonarny kurs Pośrednik w obrocie nieruchomościami.
Kurs kończy się egzaminem na licencję pośrednika PFRN. Osoby po zdanym egzaminie wpisywane są do Centralnego Rejestru Pośredników https://rejestr.pfrn.pl/posrednicy

Kurs jest realizowany w oparciu o minima programowe zatwierdzone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Programy powstały na bazie profilu kompetencyjnego przygotowanego przez Europejską Radę Nieruchomości - CEPI z siedzibą w Brukseli, której PFRN jest członkiem.
Kurs zakończony wynikiem pozytywnym upoważnia do uzyskania licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Egzamin odbywa się w Białymstoku.
System Licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości powstał w związku z likwidacją od 1 stycznia 2014 państwowych licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości nadawanych w trybie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami. Licencjonowanie PFRN ma na celu regulacje rynku nieruchomości oraz zapewnienie klientom rzetelnej informacji o świadczących usługi pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami.


Szczegóły na stronie https://enot.pl/szkolenia/43/posrednik-w-obrocie-nieruchomosciami

1046 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39