Szukasz miejsca na imprezę integracyjną? Sielskie Kresy zapraszają

2013.02.23 00:00
Grupowe wyjazdy to coraz modniejsza forma integracji pracowników zmęczonych codzienną, biurową monotonią. Podlasianie kochają oderwać się od miasta i spędzić weekend w otoczeniu przyrody, siedząc przy skwierczącym ognisku i kosztując regionalnych specjałów. Na Podlasiu jest już takie miejsce.
Szukasz miejsca na imprezę integracyjną? Sielskie Kresy zapraszają
Sielskie Kresy oferują salę na 50 osób

Nowoczesne firmy wiedzą, jak ważna jest inwestycja w pracownika. Dziś niemal każde większe i średnie przedsiębiorstwo inwestuje w wyjazdy integracyjne i firmowe imprezy, które poprzez wspólną zabawę oraz przyjazne otoczenie integrują pracowników, motywując ich do lepszej pracy.

Sielskie Kresy są wymarzonym miejscem na grupowe imprezy. Położone w otoczeniu lasów i wyjątkowej przyrody stwarzają idealne warunki do wypoczynku w gronie przyjaciół i współpracowników.

Dziś modnie jest zorganizować imprezę firmową na Podlasiu

Sielskie Kresy to urokliwe gospodarstwo agroturystyczne położone niedaleko Mościsk, koło Michałowa. Ulokowane w bliskości Puszczy Knyszyńskiej, znajduje się w obszarze ochrony programu ekologicznego „Natura 2000”. Ośrodek jest nowy, ale już cieszy się dużym zainteresowaniem osób planujących imprezy grupowe. Podlaska przyroda przyciąga nie tylko rodzimych amatorów sielskich krajobrazów, ale również osoby z zachodnich województw.

Gospodarstwo dysponuje nowym, kameralnym lokalem pomyślanym dla wszystkich, którzy marzą o cichym wypoczynku w większym gronie. Gospodarstwo dysponuje salą na 50 osób oraz wyposażone jest w sieć internetową i telewizję satelitarną.

Imprezy integracyjne, firmowe, kuligi, biesiady i ogniska

Goście ośrodka mają możliwość skorzystania ze specjałów regionalnej kuchni oraz grilla urządzanego pod wiatą mieszczącą kilkadziesiąt osób. W gospodarstwie można zorganizować ognisko, wesele, biesiadę czy białe szaleństwo z kuligiem. Niedługo na terenie gospodarstwa zostanie uruchomiona gorąca balia, gdzie będzie można zażyć ożywczej kąpieli na świeżym powietrzu, również w okresie jesienno-zimowym. Wraz z pierwszymi oznakami wiosny Sielskie Kresy zapraszają na zorganizowanie Majówki, wiejski wypoczynek na łonie kresowych lasów czy skorzystanie z urokliwych tras rowerowych.

Zarybiony staw czeka na wędkarzy

Gospodarze pomyśleli również o wędkarzach dla których dostępny jest duży staw, zarybiony m.in. karpiem, linem i okoniem. W otoczeniu Sielskich Kresów można również zaobserwować rzadkie gatunki ptaków, z czego aż kilkanaście chronionych.

Goście kwaterowani są w pokojach dwuosobowych z łazienkami. Ponadto ośrodek posiada w ofercie wypożyczalnię rowerów. W odległości 3 km od gospodarstwa znajduje się kryty basen, jacuzzi, sauna, pizzeria, restauracja i liczne sklepy.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Zobacz więcej o Sielskich Kresach: Sielskie Kresy

Joanna Kulik
joanna.k@bialystokonline.pl

837 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39