T-Matic Grupa Computer Plus

ul. Malmeda 1
15-440 Białystok

tel. 85 748 91 00, 85 748 91 31
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 50734

T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. – podnosimy kwalifikacje oraz dostarczamy nowoczesne technologie i rozwiązania naszym Klientom.
KOMPLEKSOWO ZADBAMY O TWOJĄ FIRMĘ

Czym się zajmujemy?

Rozwiązania IT
Wdrażamy, integrujemy i tworzymy oprogramowanie klasy korporacyjnej na zamówienie. Rozpoczynając od poczty elektronicznej, przez platformy społecznościowe, rozwiązania portalowe i intranetowe, zarządzanie kompetencjami kończąc na indywidualnych rozwiązaniach systemowych. Wdrażamy systemy: HCL Domino, HCL Sametime, HCL Connections i HCL Verse.
https://solutions.computerplus.com.pl/
W zakres naszych usług wchodzi: wdrożenie, aktualizacja i rozszerzanie funkcjonalności oprogramowania HCL(wcześniej IBM), aplikacje biznesowe na zamówienie, wsparcie techniczne, licencje HCL (wcześniej IBM) oraz szkolenia.
https://www.computerplus.com.pl/spg

Media i Marketing
Wykonujemy strony internetowe i portale www, które są ciekawe i atrakcyjne dla każdego potencjalnego klienta. Tworzymy strony zgodne z najnowszymi trendami, m.in. dostosowane do urządzeń mobilnych. Zajmujemy się również tworzeniem i projektowaniem sklepów internetowych oraz reklamą w Google i mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Nasza oferta obejmuje również identyfikację wizualną, copywriting, SEO oraz SEM.
https://www.computerplus.com.pl/media/o-zespole-media-i-marketing

Dostępność cyfrowa – WCAG 2.1
Posiadamy doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych spełniających standardy WCAG 2.1 dla osób z niepełnosprawnościami i pozostałych narażonych na wykluczenie cyfrowe. Tworzymy i dostosowujemy strony www do standardu WCAG 2.1, przeprowadzamy audyty dostępności stron internetowych WCAG 2.1, redagujemy  dostępne treści oraz oferujemy szkolenia z zakresu dostępności cyfrowej.
https://www.computerplus.com.pl/media/wcag-2-1

Automatyka przemysłowa – sprzedaż i doradztwo
Zajmujemy się dystrybucją urządzeń i układów automatyki przemysłowej, a w dziedzinie pneumatyki jesteśmy wiodącą firmą w regionie. W naszej ofercie znajdują się siłowniki, regulatory, moduły, czujniki, napędy, liczniki, zasilacze, osprzęt a także inne podzespoły i elementy automatyki. Jesteśmy jedynym dystrybutorem produktów Xinje w Polsce.
Prowadzimy również internetowy sklep z automatyką przemysłową dla firm B2B – www.sklepautomatyka.com.pl
https://www.computerplus.com.pl/automatyka/sprzedaz-i-doradztwo-techniczne

Automatyka przemysłowa – usługi
Na bazie podzespołów z naszej oferty projektujemy i wdrażamy układy automatycznej regulacji, wizualizacji i archiwizacji danych oraz kompletne urządzenia lub linie automatyczne. Dysponujemy bogatym zapleczem warsztatowym, przez co możemy zaoferować szybki montaż i uruchomienie zaprojektowanych przez nas układów. Zapewniamy stałą obsługę serwisową oraz pomoc w zakresie modernizacji istniejących układów automatyki.
https://www.computerplus.com.pl/automatyka/uslugi

Roboty współpracujące - coboty
Zajmujemy się sprzedażą i wdrażaniem do nowych oraz istniejących aplikacji, robotów współpracujących – cobotów Universal Robots oraz Hanwha Robotics. Roboty współpracujące mogą pracować nieprzerwanie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku.
https://coboty.computerplus.com.pl/

Systemy ERP
Dostarczamy, wdrażamy i serwisujemy zintegrowane systemy informatyczne ERP firmy Comarch (Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima). Od wielu lat jesteśmy niekwestionowanym liderem wdrożeń systemów Comarch ERP w Polsce północno-wschodniej i nie znikamy z czołówki najbardziej aktywnych Partnerów firmy Comarch. Zawsze dbamy o to, aby nasza wiedza była udokumentowana i poparta certyfikatami. Podstawą obranej przez nas strategii jest najwyższa jakość i profesjonalna obsługa klientów.
https://www.computerplus.com.pl/erp/systemy-erp

Szkolenia
Świadczymy usługi szkoleniowe dla firm i klientów indywidualnych w zakresie grafiki komputerowej, szkoleń inżynierskich, finansów i księgowości, szkoleń biurowych i technicznych. Wyróżnia nas praktyczne doświadczenie, wynikające z wieloletniej działalności edukacyjnej oraz z aktywnego uczestnictwa w projektach finansowanych ze środków UE. U nas zwiększysz swoje kompetencje.
https://www.computerplus.com.pl/szkolenia/szkolenia

Wynajem sal
Oferujemy wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych. Dysponujemy 7 salami konferencyjno-szkoleniowymi wyposażonymi w sprzęt komputerowy i audiowizualny. Wynajem sal jest możliwy: na godziny, na cały dzień, w weekendy.
https://www.computerplus.com.pl/szkolenia/wynajem-sal

Kompleksowo zadbamy o Twoją firmę!
Skontaktuj się z nami
www.computerplus.com.pl

T-Matic Grupa Computer Plus
T-Matic Grupa Computer Plus
T-Matic Grupa Computer Plus
T-Matic Grupa Computer Plus
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1183 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39