POLECAMY
Znaleziono 2 wiadomości
Zdrowie 2022.01.17 13:16
Z okazji Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy Białostockie Centrum Onkologii organizuje akcję "Pielęgnuj swoją kobiecość". Dzięki niej panie mogą skorzystać z darmowych badań.
Zdrowie 2010.06.29 00:00
W okresie letnim kobiety szczególnie często miewają problemy z infekcjami miejsc intymnych. W związku z tym NZOZ Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna przy ul. NMP Królowej Rodzin 21 w Białymstoku organizuje bezpłatne badania dla kobiet. Akcja trwa przez całe wakacje. Wystarczy zadzwonić i umówić się na badanie.
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Kultura i Rozrywka 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji