Bezpłatne badania dla kobiet

2010.06.29 00:00
W okresie letnim kobiety szczególnie często miewają problemy z infekcjami miejsc intymnych. W związku z tym NZOZ Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna przy ul. NMP Królowej Rodzin 21 w Białymstoku organizuje bezpłatne badania dla kobiet. Akcja trwa przez całe wakacje. Wystarczy zadzwonić i umówić się na badanie.
Bezpłatne badania dla kobiet
Fot: materiały organizatora

Okres letni to czas, kiedy szczególnie trudno o zachowanie doskonałej higieny miejsc intymnych. Jak wiadomo w upalne dni nasza skóra reaguje na temperaturę a syntetyczne kostiumy kąpielowe, które nosimy, nie pomagają jej oddychać. Dodatkowe zagrożenia stanowią kąpieliska wodne - jeziora, baseny, jak i korzystanie z natrysków, saun i łaźni. Warto również pamiętać, że używając wilgotnych ręczników i gąbek możemy narazić się na kontakt z niebezpiecznymi drożdżakami i bakteriami, które wywołują groźne infekcje.

Dlatego przychodnia przy ul. NMP Królowej Rodzin 21 organizuje bezpłatne badania umożliwiające ocenę biocenozy pochwy u kobiet. Dzięki nim możliwe jest wykrycie zmian w środowisku pochwy, postawienie szybkiej diagnozy oraz możliwość rozpoczęcia leczenia. Jak wskazują statystyki ponad 60 proc. infekcji intymnych przebiega bezobjawowo, powodując często poważne komplikacje zdrowotne - a jedynie za pomocą badań ginekologicznych udaje się w porę wykryć stany zapalne.

Na badanie można zapisać się pod numerem telefonu 85 664 43 33.

andy
795 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39