POLECAMY
Znaleziono 3 wiadomości
Zdrowie 2014.02.25 00:00
W Białostockim Centrum Onkologii rozpoczęły się bezpłatne badania na aparacie pozytonowej tomografii emisyjnej (PET-TK). To pierwszy tego typu sprzęt w naszym regionie.
Zdrowie 2013.12.10 00:00
Pierwsze w naszym regionie urządzenie do pozytonowej tomografii emisyjnej znajduje się w Białostockim Centrum Onkologii (BCO). Na razie podlaski NFZ nie będzie jednak płacił za badania.
Zdrowie 2013.10.08 00:00
Narodowy Fundusz Zdrowia wciąż nie chce podpisać umowy z Białostockim Centrum Onkologii, dotyczącej nowoczesnego aparatu PET. Bez tego szpital nie może zlecać badań.
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Sport 2026.06.25 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 13:54
Zdrowie 2026.06.25 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji