POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Kultura i Rozrywka 2005.11.08 00:00
W dniu 12 listopada 2005 roku o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Grodzieńskiej wystąpi Orkiestra Filharmonii Podlaskiej pod dyrekcją Marcina Nałęcz-Niesiołowskiego. Gościnnie Orkiestrę poprowadzi również dyrygent białoruski Aleksander Bormotow.
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Kryminalne 12:17
Kultura i Rozrywka 12:17
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji