POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Aktualności 2011.06.14 00:00
Od soboty, 11 czerwca w białostockim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego są relikwię wyniesionego na ołtarze Jana Pawła II. Odebrał je z rąk kardynała Stanisława Dziwisza, ksiądz Andrzej Kozakiewicz, kustosz sanktuarium, podczas uroczystości poświęcenia budowy Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się" w Krakowie - Łagiewnikach.
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.24 18:10
Nauka 2026.06.24 16:00
Aktualności 2026.06.24 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji