Tai Chi Kung Fu YMAA Białystok

ul. Sienkiewicza 57
15-004 Białystok

tel. 508 055 483
Czynne: PN, ŚR: 18.30 - 21.00, CZW: 19.00 - 20.30
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 63134

Zapraszamy na zajęcia Tai Chi Chuan oraz Kung Fu Shaolin w białostockim oddziale Yang's Martial Arts Association (YMAA).

YMAA jest międzynarodowym stowarzyszeniem zrzeszającym kilkadziesiąt szkół z całego świata z siedzibą w Bostonie. W ośrodkach YMAA nauczane są tradycyjne chińskie style walki - Tai Chi Chuan, Południowy Biały Żuraw (Nan Bai He Quan) oraz Długa Pięść Shaolin (Shaolin Chang Chuan).

Tai Chi Chuan jest stylem walki Qigong, praktykowanym w Chinach dla poprawy zdrowia i samoobrony od 700 lat. Tai Chi to łagodne ćwiczenia niewymagające wysiłku, które mogą być praktykowane przez osoby w każdym wieku. Przez pierwsze miesiące nauki ćwiczący poznaje tradycyjną sekwencję stylu Yang Tai Chi Chuan pochodzącą z przekazu mistrza Yang Ban Huo, syna założyciela stylu rodziny Yang - Yang Lu Chana. W tym czasie ćwiczący poznaje również metody regulacji ciała, oddechu i umysłu, tak aby wszystkie ruchy były bardziej efektywne i przynosiły więcej korzyści. W dalszym ciągu nauki ćwiczący poznaje zastosowania form Tai Chi w samoobronie oraz techniki "pchających dłoni". Zaawansowani studenci poznają sekwencję walki dla dwóch osób, techniki Qin Na, wolny sparing oraz rozpoczynają treningi z mieczem, szablą, kijem i włócznią.

Regularna praktyka Tai Chi Chuan przyniesie każdemu ćwiczącemu wiele radości i satysfakcji, rozładowanie stresów i napięć, uspokojenie umysłu, a może przyczyni się również do rozwoju duchowego.

Praktyka Tai Chi wspomaga leczenie wielu chorób jak nadciśnienie tętnicze, artretyzm, astmę, zaburzenia równowagi i wiele innych.

Zajęcia:
we wtorki i środy odbywają się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Sienkiewicza 57 oraz we czwartki w Białostockim Ośrodku Wschodnich Sztuk Walki przy ul. Węglowej 10 sala nr. 4.

Zapraszamy!

Tai Chi Kung Fu YMAA Białystok
Tai Chi Kung Fu YMAA Białystok
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1203 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39