Tajemnica muralu rozwiązana. Odbędzie się piknik inspirowany popularnym serialem

2024.05.28 08:22
W poprzednim tygodniu na ścianie budynku w centrum miasta zaczął powstawać mural promujący serial "Bridgertonowie". Zagadka tajemniczej wiadomości będącej częścią muralu została rozwiązana.
Tajemnica muralu rozwiązana. Odbędzie się piknik inspirowany popularnym serialem
Fot: Kadr z serialu "Bridgertonowie" (odc. 1, 3 sezonu)

"Bridgertonowie" to aktualnie jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix. Przedstawia miłosne perypetie śmietanki towarzyskiej Londynu, skupiając się na losach potężnego rodu Bridgerton. Wszystko to komentowane jest przez tajemniczą Lady Whistledown, która prowadzi własną kronikę życia towarzyskiego. Jej zdanie nie rzadko staje w centrum rozmów lokalnej społeczności, wywołując często nie małe skandale.

Serial zadebiutował na platformie Netflix w grudniu 2020 roku. Zdobywając w szybkim tempie rzeszę fanów, drugi sezon pojawił się w marcu 2022 roku. Przez ogromną falę popularności, trzeci sezon był tylko kwestią czasu. I tak właśnie, 16 maja tego roku odbyła się premiera kolejnego sezonu. Od tego czasu, "Bridgertonowie" znajdują się na 1. miejscu wśród najlepiej oglądanych seriali w Polsce na platformie Netflix. Druga część trzeciego sezonu pojawi się 13 czerwca, kontynuując historię Penelope Featherington oraz Colina Bridgerton, wokół których skupia się fabuła najnowszego sezonu.

Tajemnicza wiadomość na muralu

W poprzednim tygodniu, na ścianie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 15 pojawił się nowy mural, promujący trzeci sezon "Bridgertonów". W trakcie powstawania naściennego malowidła, pojawiła się na nim tajemnicza wiadomość: "Piknik według Bridgertonów 1-2 czerwca w Parku Branickich". W piątek (23 maja), Miasto Białystok oraz Netlix oficjalnie ogłosili nadchodzący "Piknik według Bridgertonów" w naszym mieście.

W ramach "Pikniku według Bridgertonów", ogrody Pałacu Branickich staną się niczym w serialu "Bridgertonowie", miejscem życia śmietanki towarzyskiej. Miejsce to wypełni się kocami i koszami piknikowymi, a w tle będzie można usłyszeć kwartet smyczkowy. Wydarzenie będzie okazją do wypróbowania swoich sił w grze pall mall, w którą grywa w serialu rodzina Bridgerton. "Piknik według Bridgertonów" na tę chwilę ogłoszony jest w Białymstoku i Poznaniu. Netflix powiadomił internautów o wydarzeniu na swoim Facebooku:

Piknik według Bridgertonów


Piknik według Bridgertonów odbędzie się 1 i 2 czerwca w ogrodach Pałacu Branickich w Białymstoku.

Więcej informacji: Piknik według Bridgertonów

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1468 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39