Takiego wydarzenia w Białymstoku nie było od lat! To już w ten weekend

2024.02.21 10:44
Nadchodzi długo wyczekiwane wydarzenie dla miłośników terrarystyki, akwarystyki i botaniki. Już w ten weekend na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się niezwykły event. Na miejscu będzie można porozmawiać z hodowcami zwierząt egzotycznych oraz zakupić specjalistyczny sprzęt i akcesoria do ich hodowli.
Takiego wydarzenia w Białymstoku nie było od lat! To już w ten weekend
Fot: Egzotyczne Zwierzęta/Facebook

Event terrarystyczny odbędzie się w niedzielę (25 lutego) na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Event terrarystyczny w Białymstoku

Na stadionie zgromadzi się największa liczba hodowców z Polski i Europy, aby zaprezentować swoje kolekcje zwierząt oraz specjalistyczny sprzęt i akcesoria. Wśród wystawców znajdzie się m.in. Gadzior - profesjonalny sklep terrarystyczny z Gdyni, oferujący szeroki wybór gadów i płazów oraz niezbędnych akcesoriów do ich hodowli.

Na wydarzeniu nie zabraknie pasjonaty skakunów Fluffy Salticid oraz renomowanej hodowli ptaszników - Arent. Przybyć ma także hodowca modliszek Terra Mania, hodowla gekonów Little Jungle, Świat straszyków z ofertą straszyków, patyczaków, wijek i nie tylko. Stanowisko akwarystyczne zaprezentuje m.in. Hrabia Rybula, na którego stanowisku będzie można znaleźć m.in. ryby żyworodne i krewetki z polskich hodowli.

Na liście pierwszych wystawców są również: ANIMALS LIVE - Witold Plucik, Owadodajnia, AM AMAZONIA, MR Snake, Hodowla i rozròd ryb Paweł Gaca, Maki Geckos, Czarbal, WATER & GARDEN, Łukasz Borkowski, Snakelandia, MIREX, ArgiopeTerra, Anthub, Pluszomania, Drobiny Natury, SpidersForge, Egzotyczna Silesia, InsectBreeder, Exotic Planet, Isolove, Hetman Captive Bred, Predators Cave i Żaby rogate moja pasja.Więcej informacji: Event terrarystyczny w Białymstoku

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

666 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39