Targi edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Ciekawa oferta zajęć dodatkowych

2022.08.31 14:50
Zbliża początek roku szkolnego. To idealny czas, by pomyśleć o zajęciach dodatkowych. Jedno z białostockich centrów handlowych zaprasza na targi edukacyjne.
Targi edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Ciekawa oferta zajęć dodatkowych
Fot: pixabay.com

Na początku roku szkolnego wielu rodziców zastanawia się na jakie zajęcia dodatkowe zapisać swoje dziecko. W związku z tym Auchan Hetmańska zaprasza wszystkich w sobotę (3.09) na targi edukacyjne, gdzie będzie można poznać ofertę różnych lokalnych instytucji w jednym miejscu. Aby rodzice mogli się spokojnie zapoznać z propozycjami, przygotowano zajęcia pokazowe i zabawy dla najmłodszych.

Wśród wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę znajdą się m.in. Fundacja "Mam marzenie", Maziaki z warsztatami dla najmłodszych, Strefa X prezentująca łucznictwo i paintball dla dzieci, Spice Gears Academy – zajęcia z robotyki, Twist - studio tańca, 4konekt - szkoła tańca, English Kids Club - szkoła językowa, PAARO Polska Akademia Aktywnego Rozwoju Osobistego czy Misja Robotyka.

Mali uczestnicy targów będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach sensorycznych, pobawić się sterownymi robotami, a także uczestniczyć w pokazach i animacjach tanecznych. Będą też zabawy z językiem angielskim, zabawy z Panem Papugą, zabawa z klockami LEGO, budowanie konstrukcji robotów, strega strzelnicza z pistoletami paintball i łukami i wiele innych. Atrakcją będzie też zapewne poznanie świata pszczół. Podczas wystawy „Pokochaj pszczoły” dzieci zobaczą prawdziwy ul oraz przymierzą strój i akcesoria pszczelarza. To nie koniec atrakcji, będą też warsztaty z pirografii, czyli wypalania wzorów w drewnie.

Targi odbędą się w Centru Handlowym Auchan Hetmańska w godz. 12.00-17.00. Uczestnicy wydarzenia mogą nie tylko zapoznać się z ofertą ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży, ale też wygrać darmowe lekcje, zniżki oraz karnety.

Wstęp wolny.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1698 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39