Teatralna promocja! Tego dnia kupimy bilety w atrakcyjnych cenach

2023.11.22 21:24
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku bierze udział w ogólnoświatowej akcji "Black Friday". Z tej okazji w ciągu jednego dnia będzie można zgarnąć bilety na wybrane spektakle w atrakcyjnych cenach.
Teatralna promocja! Tego dnia kupimy bilety w atrakcyjnych cenach
Fot: Materiały organizatorów

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku przyłącza się do ogólnoświatowej akcji "Black Friday", oferując swoim widzom wyjątkową okazję na zakup biletów w ramach "Teatralnego Czarnego Piątku". Wydarzenie to będzie trwało przez cały piątek (24 listopada).

Promocja obejmuje spektakle takie jak "Chłopcy", "Mayday", "Pani Pylińska i sekret Chopina", "Skąpiec" oraz "Dekameron". Bilety na te wydarzenia będą dostępne w cenie 40 złotych i będzie można je nabyć poprzez internetowy system sprzedaży na oficjalnej stronie Teatru Dramatycznego: dramatyczny.pl.

Warto zaznaczyć, że oferta nie obejmuje najnowszego przedstawienia Teatru pt. "Posprzątane" oraz spektaklu sylwestrowego "Dekameron".

Ponadto, między godziną 14:00 a 20:00, promocja "Teatralnego Czarnego Piątku" będzie obowiązywała także w Kasie Teatru, mieszczącej się przy ulicy Suraskiej 1.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1532 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39