Teatrzyki, strefa foto, bony i wiele innych – jedna z galerii przygotowała moc atrakcji

2021.12.10 08:44
Galerie robią co mogą, by przyciągnąć do siebie klientów. Atrum Biała przygotowała mnóstwo przedświatecznych atrakcji dla całych rodzin, które mają umilić grudniowe zakupy.
Teatrzyki, strefa foto, bony i wiele innych – jedna z galerii przygotowała moc atrakcji
Fot: Pixabay

Od 11 do 18 grudnia odwiedzając galerię można będzie posłuchać świątecznych utworów. W bożonarodzeniowy klimat wprowadzi klientów wyjątkowa muzyka, która będzie na żywo rozbrzmiewać w pasażu galerii. Wykona ją trio White Feel Harmony, na które składają się: akordeon, skrzypce i kontrabas.

16 grudnia o godz. 11.00 dzieci będą mogły obejrzeć przedstawienie pt. "Pinokio". Po zakończeniu spektaklu na najmłodszych będą czekały też słodkie upominki. Teatrzyk będzie wystawiony w specjalnie zaaranżowanej strefie przy sklepie House oraz perfumerii Sephora.

Do 19 grudnia każdy może zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie w specjalnej strefie foto w zimowej, śnieżnej scenerii. Dodatkowo można wziąć udział w konkursie prowadzonym na fanpage’u Atrium Biała, w którym do wygrania są karty prezentowe o wartości nawet 1000 zł.

Do 19 grudnia klienci mają też możliwość zdobycia gwiazdkowych upominkach. Wystarczy, że w godz. 10.00-20.00 zrobią zakupu zakupy na kwotę minimum 150 zł (na maksymalnie 2 paragonach), będą mogli odebrać modne skarpetki marki Spox Sox. W przypadku zakupów na kwotę ponad 300 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) – można otrzymać kartę prezentową Atrium Biała o wartości 100 zł. Pula nagród przewidzianych w promocji jest ograniczona.

Od 13 do 23 grudnia można też skorzystać z darmowej opcji pakowania rzeczy zakupionych w galerii na prezenty świąteczne. W tym celu przygotowana będzie specjalna strefa Pakowania Prezentów.

Od 20 do 23 grudnia zakupy można będzie również zrobić na świątecznym jarmarku regionalnym i rękodzieła, gdzie znajdziemy mnóstwo ozdób świątecznych, lokalnych potraw bożonarodzeniowych i oryginalnych pomysłów na prezenty pod choinkę.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

865 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39