"Ten chłopak ma złoty głos!". James Harries w Polsce [WIDEO]

2019.02.22 10:19
Do Polski z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries. Artysta wystąpi z koncertem w sobotni (23.02) wieczór w Famie.
"Ten chłopak ma złoty głos!". James Harries w Polsce [WIDEO]
Fot: James Harries

Jeśli o nim jeszcze nie słyszeliście, to wiedzcie, że nie jest to nowa postać na muzycznej scenie. Ma na koncie sześć albumów, świetne recenzje w branżowej prasie i koncerty na całym świecie - grał m.in. w Izraelu, Chinach, Niemczech, Wietnamie, Holandii i na Słowacji.

Krytycy porównują jego twórczość do takich artystów jak Ryan Adams, Damien Rice i Jeff Buckley. Prześcigają się w komplementach. "Ten chłopak ma złoty głos!" - pisze "Rolling Stone", "James Harries jest zadziwiający!" - wtóruje "Sunday Express", wreszcie "Observer Music" - "To, co robi ten Brytyjczyk, jest surowe, pierwotne i wykwintne".

Muzyka Jamesa Harriesa to wypadkowa folku, alt country i bluesa. Utwory Jamesa można było usłyszeć w kilkunastu filmach (także polskich). Podczas polskiej trasy koncertowej artysta promować będzie swój nowy album "Live in Bratislava".Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Odbędzie się w ramach "Premier Muzycznych" - to pierwsze wydarzenie w ramach tego cyklu w tym roku. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Zobacz też: James Harries w Famie

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

878 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39