Tenis stołowy. Intensywny tydzień ATS. Był Puchar Polski i liga

2016.05.09 12:03
Intensywny tydzień ma za sobą drużyna ATS Białystok. Tuż po majówce podopieczne Karola Dyszkiewicza rywalizowały w Pucharze Polski, a w weekend walczyły o ligowe punkty z drużyną Chemika Police.
Tenis stołowy. Intensywny tydzień ATS. Był Puchar Polski i liga
Fot: ATS Białystok

- Zasłużone zwycięstwo umocniło nas na 3. miejscu w tabeli - powiedział Karol Dyszkiewicz, szkoleniowiec ATS. - Mecz przebiegał pod dyktando naszych zawodniczek, choć nie można odmówić ambicji i woli walki rywalkom z Polic. Wystąpiliśmy w białostockim składzie wzmocnieni Iną Karahodziną. Co prawda zwycięstwo nad outsiderem rozgrywek było naszym obowiązkiem, ale cieszy jak każde inne.

ATS wciąż liczy się w barażach o ekstraklasę.

- Została do rozegrania jedna kolejka, a my wciąż mamy szansę na grę w barażach o ekstraklasę. Wystarczy, że wygramy ostatni mecz MRKS Gdańsk, a Chrobry Międzyzdroje przegra swoje spotkanie i wtedy zajmiemy 2. miejsce na koniec sezonu. Jak to w sporcie, wszystko jest jeszcze możliwe - podsumował Dyszkiewicz.

ATS Białystok - Chemik Police 8:2

W minionym tygodniu ATS brał także udział w rozgrywkach Pucharu Polski. Drużyna z Białegostoku rywalizowała z trzema zespołami z ekstraklasy. Gospodarz zawodów - ATS - uplasował się na pozycji numer cztery.

- Zgodnie z oczekiwaniami prym wiodły drużyny z ekstraklasy, ale nasze młode zawodniczki wstydu nam nie przyniosły i dzielnie walczyły. Oczywiście sporo im jeszcze brakuje i czeka je ciężka praca, żeby dojść do tego poziomu. Mimo wszystko jest to optymistyczny sygnał dla nas, że szkoleniowo idziemy w dobrym kierunku - skomentował trener ATS.

Turniej - zgodnie z oczekiwaniami - wygrała drużyna GLKS Wanzl Scania Nadarzyn.

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

1219 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39