The Toobes liczy na głosy. Walczy o wejście do finału programu "Mam talent" [WIDEO]

2013.11.02 00:00
W sobotę, 2 listopada czeka nas drugi półfinałowy odcinek programu "Mam talent". Wśród uczestników, którzy tego dnia będą walczyć o głosy widzów, jest dobrze znane białostoczanom rock'n'rollowe trio The Toobes.
The Toobes liczy na głosy. Walczy o wejście do finału programu "Mam talent" [WIDEO]
Fot: materiały zespołu
Zespół The Toobes walczy o wejście do finału programu "Mam talent"

Muzycy pochodzą z Białorusi, od roku mieszkają w Białymstoku. Gościnnie z The Toobes w półfinale zagra sekcja dęta w składzie: Grzegorz Zawadzki, Michał Pękacki z białostockiego zespołu Wszystko Źle. Początek programu o godz. 20 w TVN.

- Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie, oddanie na nas głosu. Jeśli podoba Wam się to co robimy, w co wkładamy serce i ogrom pracy, wesprzyjcie nas wysyłając SMS-a w półfinałach, poinformujcie, zaproście znajomych. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie. Tym samym będziemy mogli dzielić się z Wami energią, radością i muzyką jak tylko potrafimy najlepiej - mówią członkowie zespołu.

Przypomnijmy, białoruskie trio rockowe The Toobes od ponad roku podbija serca polskich - i nie tylko słuchaczy. Zespół wygrał szereg festiwali, wystąpił na tych największych w Polsce, dotarł do półfinału "Must be the music. Tylko muzyka", zagrał mnóstwo koncertów w całym kraju. A oto nowa piosenka i teledysk:Zespół zdobywa uznanie nie tylko w Polsce. Rockowe trio aż dwa razy supportowało Deep Purple na koncertach w Moskwie i Kijowie. The Toobes grało także przed The Offspring. Białoruską formacją już dawno temu zachwycił się znany, brytyjski muzyk Tricky.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1412 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39