To będzie jubileuszowa edycja kabaretowej imprezy. Wystąpi Kabaret Jurki [KONKURS]

2016.04.12 07:59
Ostatni przed wakacjami Trójząb Kabaretowy to wieczór premier i gości. Wystąpią: Kabaret Jurki z Zielonej Góry i Kabaret Inaczej z Białegostoku.
To będzie jubileuszowa edycja kabaretowej imprezy. Wystąpi Kabaret Jurki [KONKURS]
Fot: materiały organizatora
Kabaret Jurki

Kabaret Jurki wystąpi w premierowym programie "Święta polskie".

- Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo możemy się czegoś nauczyć: jak zrobić orła w śmietanie, o czym rozmawiać przy grobach i co robi Ninja w jasełkach. Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie - zapraszają artyści.

Kabaret Jurki reprezentuje wysoki poziom żartów i umiejętności aktorskich. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program. W 1996 roku na PACE zachwycili jurorów i krakowską publiczność stworzeniem tzw. nurtu sierocego, przedstawiającego grupę ludzi onieśmielonych, zagubionych na scenie, zaskoczonych reakcją publiczności, czego efektem było kłanianie się w środku skeczu. Zdobyli wówczas I Nagrodę.Podczas imprezy wystąpi też białostocki Kabaret Inaczej. To będzie jubileuszowy, 25. Trójząb Kabaretowy. Odbędzie się w poniedziałek (18 kwietnia) o godz. 18.00 w kinie Forum Fama. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Kabaret Jurki i Inaczej - Trójząb Kabaretowy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

983 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39