To będzie zajawkowa noc pełna niesamowitych pomysłów. Najlepszy dostanie 1000 zł

2018.04.06 13:08
Już w poniedziałek (9.04) zbliża się kolejna Noc Zajawki. To szansa na poznanie ludzi mających niebanalne pomysły i zobaczenia na własne oczy ich zmagania na scenie.
To będzie zajawkowa noc pełna niesamowitych pomysłów. Najlepszy dostanie 1000 zł
Fot: Noc Zajawki/ tomaszpienicki.com

Poprzednie Noce Zajawki cieszyły się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Białegostoku. Jest to impreza, podczas której wcześniej zgłoszone osoby prezentują innym swoje (często zaskakujące) pomysły. A to wszystko w bardzo ograniczonym czasie.

Podczas najbliższego spotkania Martynas Bernecki wyjaśni co to jest "Parametroholicyzm". Z kolei Tomasz Płoński skupi się na "Elektryfikacji miasta". Tajemniczy Mateusz przedstawi równie tajemniczy pomysł pt. "Wspin bez wpin 3x3".

Na scenie pojawi się też Rafał Kosno, który przygotował projekt darmowej linii autobusowej. Tuż po nim zaprezentuje się Zbigniew Staniszewski i jego "Polski lot na Marsa". Ostatni będzie mówił Krzysztof Szermeta, który wyjaśni czym jest "SMS Mega".

Tym razem o nagrodę główną – 1000 zł będą walczyć sami panowie. O tym, który z nich dostanie pieniądze, zadecydują widzowie.

Początek imprezy o godz. 19.00, zaś finał zaplanowano na 21.30.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Szczegóły: Noc Zajawki

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

818 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39