To jedyne tego typu wydarzenie. Zostały ostatnie bilety [KONKURS]

2023.10.27 11:08
Na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w najbliższym czasie wystąpi międzynarodowa gwiazda, czyli pianista ARTur Moon. Jego występy cieszą się ogromną popularnością, a na "Koncert w Ciemności", który odbędzie się w Białymstoku pozostały już ostatnie bilety.
To jedyne tego typu wydarzenie. Zostały ostatnie bilety [KONKURS]
Fot: ARTur Moon/Facebook

Koncert ARTura Moon "Koncert w Ciemności" odbędzie się w poniedziałek (30 października) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

"Koncert w Ciemności"

ARTur Moon to pianista, który zdobył uznanie na światowych scenach muzycznych dzięki swojej wyjątkowej twórczości. Jego muzyka nie tylko cieszy słuchaczy, ale także uzdrawia wibracjami, które przenoszą wyobraźnię do innych wymiarów. To artysta, który czerpie inspiracje z wszechświata i tworzy muzykę, która wtapia się w teraźniejszość.

"Koncert w Ciemności" to z kolei połączenie muzykoterapii, performance'u i przekazu artystycznego. Co sprawia, że to wydarzenie jest tak wyjątkowe? To przede wszystkim jego wielowymiarowość oraz zdolność do angażowania wszystkich zmysłów. W trakcie tego niezwykłego występu przestrzeń zostaje stworzona, aby pozwolić słuchaczom nie tylko słyszeć dźwięki, ale także je smakować, doznawać emocji i zagłębiać się w swoje uczucia.

W ramach koncertu ARTur Moon zagra na specjalnie przygotowanym fortepianie, a dźwięki gongu dodadzą tej muzycznej podróży dodatkowego wymiaru. Kluczowym elementem "Koncertu w Ciemności" będą wibracje generowane przez klawisze fortepianu. To właśnie one przypominają, że sztuka ma uzdrawiającą moc.

Muzyka ARTura Moona to nie tylko dźwięki, to podróż przez emocje, marzenia i tajemnice ludzkiej duszy. To zaproszenie do refleksji i kontemplacji, do odnalezienia się w muzycznym labiryncie stworzonym przez artystę.

Organizujemy konkurs, w którym można wybrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Koncert ARTura Moon "Koncert w Ciemności"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
990 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39