To największa taka impreza w regionie. Zbliżają się XXI Podlaskie Targi Ślubne

2018.03.20 07:35
W białostockich spodkach odbędzie się największa impreza wystawiennicza branży ślubno-weselnej w naszym regionie. Na uczestników będzie czekało wiele atrakcji oraz konkursy z nagrodami.
To największa taka impreza w regionie. Zbliżają się XXI Podlaskie Targi Ślubne
Fot: pixabay.com

Auta, które zawiozą młodą parę do ślubu, restauracje, wizażystki, fryzjerki, zakłady fotograficzne, hotele, restauracje, zespoły muzyczne, jubilerzy, kwiaciarnie i wiele innych – XXI Podlaskie Targi Ślubne zapowiadają się naprawdę ciekawie.

Poprzednie edycje tego wydarzenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Można podejrzewać, że w tym roku to się powtórzy.

W trakcie imprezy można będzie obejrzeć występy znanych w regionie zespołów muzycznych czy par tanecznych. Artyści zaprezentują też taniec brzucha oraz pokazy iluzji. Salony mody ślubnej pokażą zaś najmodniejsze kolekcje sukni i garniturów. Przed spodkami będą z kolei ustawione ciekawe powozy i pojazdy, które mogą zawieźć państwa młodych do ślubu.

Wszyscy, którzy odwiedzą Targi będą też mogli wziąć udział w licznych konkursach i wygrać np. darmowe plenery, vouchery rabatowe, złotą biżuterię, suknie ślubne i wizytowe, torty itp.

Targi odbędą się w niedzielę (25.03) w godzinach 11:00-17:00 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury przy ul. św. Rocha 14.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Szczegóły: XXI Podlaskie Targi Ślubne

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

937 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39